Сторінка 7. Лікарі в Харкові (метро Держпром)

Віра
Лікар вселила у мене надію та впевненість в успішному лікуванні. Лікар все зрозуміло пояснює. Навіть не для медика, все стає зрозумілим як 2+2. Лікар знімає на етапі діагностики та лікування п'ятдесят відсотків всіх психосоматичних нашарувань, які з часом самі з'являються, хочеш ти цього чи ні. Це дуже важливо! Вдячна Світлані Іванівні за все що вона для мене зробила!
24 січня '20 г.
Ніна
Дуже задоволена лікарем. Ірина Володимирівна - фахівець своєї справи. Прийом пройшов на найвищому рівні, все доступно пояснила, обстежила, та призначила лікування. Зараз почуває себе просто відмінно. Дуже вдячна лікарю за турботу про моє здоров'я! А від себе хочеться побажати тільки успіхів у професійній діяльності та здоров'я !!!
18 грудня '19 г.
Невролог
41 рік досвіду
Діагностика та лікування вертеброгенних захворювань, судинних захворювань ЦНС, ДНП з елементами психосоматичних порушень.
Невролог
Веде консультативний прийом, лікування, профілактику та реабілітацію хворих з ураженням центральної нервової системи. Особливе значення приділяє попередженню судинних захворювань головного мозку.
Отоларинголог
Займається лікуванням, профілактикою хвороб ЛОР-органів. Здійснює оперативні втручання із застосуванням сучасного ендоскопічного обладнання Stryker.
Отоларинголог
Спеціаліст в області лікування захворювань ЛОР-органів, володіє всіма сучасними методами лікування, в тому числі оперативними.
Отоларинголог
Займається діагностикою та лікуванням захворювань ЛОР органів, в тому числі проводить малі оперативні втручання (аденотомию, поліпотоміі, гайморопункцію).
Терапевт
Викликати лікаря додому
Надає консультативний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, ведення хворих у денному стаціонарі, виїзд на будинок.
Терапевт, кардіолог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Комплексний індивідуальний підхід при лікуванні пацієнтів з гіпертонічною хворобою, ІХС, хронічною серцевою недостатністю, кардіоміопатією, порушеннями ритму серця. Лікуванні кардіологічних хворих, що мають в анамнезі супутні патології. Зняття і розшифровка ЕКГ з призначенням лікування.
Ревматолог
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів ревматологічного профілю. Успішно застосовує в програмах комплексного лікування методи фізіотерапії, голкорефлексотерапії, лікувальну фізкультуру, масаж.
Гастроентеролог, отоларинголог дитячий
Володіє сучасними методами діагностики: фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія тощо.
Акушер-гінеколог
Експерт з гормональних захворювань жіночої статевої сфери, безпліддя і невиношування вагітності ендокринної природи.