Винокуров Олександр Вікторович

37 років досвіду
Лікар першої категорії
Дитячий лікар
Спеціаліст в області діагностики, лікування, профілактики ЛОР-захворювань, досконало володіє сучасними методами терапії.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений
Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Ірина
20 березеня '20р.
У моєї дити частенько буває нежить. Ми вирішили звернути на консультацію до цього лікаря. Як виявилося у нас викривлена перегородка носа, що і провокує дану проблему. Зараз вирішуємо питання про операцію. Дякую за допомогу! Рекомендую!
Інга
01 березеня '20р.
Дуже хороший та доброзичливий спеціаліст! Звернутися до Олександра Вікторовича нам порадили знайомі. Повністю задоволені роботою цього професіонала! Надалі лікуватися будемо лише у нього. Рекомендуємо! Не пожалкуєте!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

• Луганський медичний інститут, лікувальний факультет, закінчення 1987 року.