Сторінка 2. Лікарі в Харкові (Шевченківський район)

Эльмира
Очень благодарна Елене Анатольевне за лечение и результаты,грамотно подходит к терапии,ответит на все вопросы.ОГРОМНОЕ СПАСИБО!Лучший специалист дерматолог которого встречала!
30 листопада '-1 г.
Дарья
Врач-дерматолог Саленкова Елена Анатольевна очень внимательная. Она специалист своего дела. Благодаря ей у меня прошло акне. Спасибо огромное!
17 грудня '19 г.
Обратиться за помощью к Татьяне меня заставили панические атаки, чувство тревоги которое энергетически меня истощало и загоняло в депрессию. Сейчас Татьяна помогает мне разобраться в этом, учит распознавать и осознавать свои эмоции, так как раньше для меня эмоциональный мир был закрыт. Помогает найти в себе ответы на важные жизненные вопросы. Мне очень нравится профессиональный подход, быстрое нахождение причины панических атак. Благодаря нашей совместной работе, всего за 4 занятия я стала лучше спать, исчез измученный больной вид, , сменила работу, стала больше общаться с семьёй, чаще видеться с друзьями, посещать мероприятия, панические атаки стали слабовыраженными и случаются реже, но ведь это только начало нашего совместного пути. Всего несколько онлайн-консультаций и я начала по-новому смотреть на волнующие меня ситуации в своей жизни. Таня, Вы замечательный психолог, психотерапевт и человек, очень легко и приятно с Вами работать. Вы помогаете мне расти, узнавать себя лучше и развиваться. Большое спасибо!
24 вересня '18 г.
Год назад я обраталась к Татьяне Станиславовне, нашла через интернет, совершенно не зная ее и без в яких рекомендаций. Эта встреча перевернула полностью мою жизнь, до общения с ней я жила уныло, скучно и очень тяжело, мне все казалось сложным , была сильная тревожность и панические атаки, с первой встречи начались происходить чудеса, я счастлива что судьба меня привела к вам, Вы для меня волшебница. Рекомендую всем:blush: Я просто балдела и с нетерпением ждала новой встречи, каждый приём для меня был радостным событием. Очень приятная, умнейшая, ну ВОЛШЕБНАЯ!!!! Ни как не придумаю, что бы мне ещё улучшить и с чем бы обратиться к вам! Благодарю что вы есть в моей жизни
13 серпня '18 г.
Дерматолог, трихолог
Лікар-дерматолог, трихолог, косметолог Саленкова Олена Анатоліївна проводить трихоскопію, біоревіталізацію, дерматоскопію, плазмотерапію, пілінги тіла та обличчя. Саленкова Є.А. займається лікуванням, профілактикою та діагностикою хвороб волосся та шкіри, лікуванням акне та постакне. Також надає послуги в галузі косметології тіла та обличчя.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Психолог, Психотерапевт, Гештальт-терапевт
Спеціаліст проводить індивідуальні психологічні консультації, сімейні психологічні консультації, тренінги особистісного росту, курси навчання психології. Приймає як дорослих, так і дітей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 1600 (только онлайн)
Харків вул. Отакара Яроша, 18 А (оф. 108) м.Ботанічний сад122
Проктолог, Хірург
Викликати лікаря додому
Хірург Скрипниченко Костянтин Валерійович спеціалізується в області проктологічній патології. Лікар володіє навичками проведення малоінвазивних втручань (латексного лігування гемороїдальних вузлів, видалення анальних поліпів, витяг чужорідних тіл). Лікує геморой, анальні тріщини, проктит, ректальні свищі.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація від 800 грн
Київ вул. Ростиславська (Маршала Рибалка) 11-Б, МЦ Меділенд м.Лук'янівськам.Політехнічний інститут
Уролог, Андролог
Лікар-уролог і андролог вищої категорії кваліфікації спеціалізується на лікуванні хвороб чоловічої статевої системи. Діагностує такі недуги, як простатит, цистит, аденому простати. Призначає відповідну терапію. Практикує медикаментозне і операбельний лікування. Лікує пацієнтів з ЗПСШ. Спостерігає хворих хронічними недугами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Терапевт, Гастроентеролог, Ендоскопіст
Спеціаліст проводить діагностику і лікування патологій шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на ендоскопії. Протягом 16 років успішно лікує гастрит, гепатит, холецистит, виразку шлунка і дисбактеріоз кишечника. Приймає пацієнтів з вагою в області живота, нудотою і блювотою.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар-стоматолог-ортопед, терапевт. Спеціалізується на художній реставрації зубів за вінірною технікою, лікуванні карієсу, відбілюванні зубів, професійній чистці зубів. Займається ортопедичним відтворенням зубного ряду.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація безкоштовно
Стоматолог-імплантолог, хірург, ендодонт, ортопед
Стоматолог-імплантолог, хірург, ендодонт, ортопед. Доктор філософії медичних наук Ph.D Член Об'єднання стоматологів-ортопедів і зубних техників України та Асоціації імплантологів України Спеціалізується на імплантації зубів, видаленні зубів, на лікуванні кореневих каналів із застосуванням мікроскопа. Проводить лікування періодонтиту і пульпіту. Проводить ортопедичне лікування зубного ряду.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Консультація безкоштовно
Психіатр, психотерапевт
Лікар займається діагностикою та комплексним лікуванням психічних захворювань. Приймає пацієнтів з різними фобіями, шизофренією, порушеннями сну, панічними атаками, галюцинаціями та епілепсією. Також лікує суїцидальні наміри, неврози, булімію, анорексію, розлади особистості та аутизм.
Психотерапевт, Нарколог, Сексопатолог
Доктор спеціалізується в області психотерапії, наркології і сексопатології. Надає допомогу пацієнтам з алкогольною і нікотиновою залежностями. Займається корекцією ваги, лікуванням ігроманії, зміною життєвих установок, формуванням навичок здорового способу життя. В ході лікування використовує гіпноз і індивідуальні сеанси психотерапії. Основний метод лікування ---- концентроване цілеспрямоване навіювання. За допомогою такого навіювання лікар за один сеанс знімає у хворого тягу до спиртного або тютюну. Успішно лікує і інші форми залежностей, в тому числі ігроманію. Доктор працює без вихідних, всі дні місяця робочі. Приймає в приватному медичному кабінеті строго конфіденційно, без черг, без персоналу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Консультація 600 онлайн
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог з 25-річним стажем, вищої категорії спеціалізується на виявленні, терапії, а також профілактики хвороб жіночої репродуктивної системи. Записатися на прийом до Тетяні Петрівні рекомендується при появі таких симптомів, як гіпертермія, що зудять відчуття в області геніталій, патологічні виділення з піхви, нерегулярний цикл, рясні, болючі виділення під час менструації, кровомазання після статевого акту, біль при інтимній близькості. До компетенції доктора входить проведення кольпоскопії, гістероскопії, постановка / видалення внутрішньоматкової спіралі, профілактика зараження інфекціями, які передаються при інтимній блізості.Также до неї можна звернутися на етапі планування вагітності для повного обстеження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5