Лікарі діагности в Харкові (Шевченківський район)

Сніжана
Дуже товариський, уважний. Одразу помітно що володій усім спектром надання послуг. Я дуже ним задоволена. Якщо буде потреба через 2 роки я його знову відвідаю, як він мені порекомендував. Я вже давно рекомендую його своїм знайомим.
08 березеня '20 г.
Ніна
Дуже уважний лікар, ні на хвилину не залишає. В незнанні не тримає, одразу прокоментував результат флюрографії. В надзвичайно швидко, та якісно. Що безперечно говорить про кваліфікацію спеціаліста. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендую!
05 лютого '20 г.
Зенин
Меденец очень хороший амечательный специалист и как человек очень приятная внимательно И вообще не советую всем к ней обращаться она нам очень помогла
30 листопада '-1 г.
Вита Викторовна очень приятный врач. Замечательный специалист! Чуткая, внимательная, вежливая, грамотная, а что еще нужно пациенту от доктора? Спасибо Вам за ваш труд! С благодарностью, семья Коваленко
09 травня '19 г.
Терапевт, Гастроентеролог, Ендоскопіст
Спеціаліст проводить діагностику і лікування патологій шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на ендоскопії. Протягом 16 років успішно лікує гастрит, гепатит, холецистит, виразку шлунка і дисбактеріоз кишечника. Приймає пацієнтів з вагою в області живота, нудотою і блювотою.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, дитячої радіології, кардіорадіології, торакальної радіології, абдомінальної радіології, онкорадіології, скелетно-м'язової радіології. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
21 рік досвіду
Лікар проводит консультативний прийом, надає послугу ведення вагітності. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу (абодмінально / трансвагинально), кольпоскопію, радіохвильове лікування патології шийки матки.
УЗД-фахівець
Доктор Нальковська Людмила Василівна має другу кваліфікаційну категорію в УЗ-діагностики. Проводить процедури дослідження органів черевної порожнини. Також оцінює стан м'яких тканин. Виконує дуплексне сканування, завдяки чому візуалізує венозну систему. Крім того, компетентна в доплерографії.
УЗД-фахівець
Функціональний діагност вищої категорії, займається УЗ-дослідженнями акушерського і гінекологічного напрямку. Проводить пренатальну діагностику з метою виявлення патологій плоду на ранніх термінах вагітності. Виконує скринінг молочних залоз на предмет новоутворень, в тому числі злоякісних пухлин. Виявляє недуги гінекологічної сфери, викликані запальними процесами, шляхом проведення УЗД органів малого таза. Діагностує кісту яєчника, ерозію шийки матки і т. Д.
Харків вул. Дерев’янка, 3-В м.23-го Серпня203
Хірург
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань органів черевної порожнини, займається видаленням каменів з жовчного міхура, лікуванням патологій і травм органів і стінок черевної порожнини. Проводить консультативний прийом пацієнтів перед операціями, веде післяопераційне спостереження хворих.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Ортопед дитячий, хірург дитячий, фахівець УЗД
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом пацієнтів, кінезіотейпірованіе, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості, первинну хірургічну обробку ран, видалення новоутворень м'яких тканин, видалення родимок гострим способом, електрокоагуляцію папілом, видалення бородавок мозолів, резекцію врослого нігтя, ультразвукову діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Кардіолог, Функціональний діагност
Лікар-кардіолог, фахівець функціональної діагностики, займається виявленням та лікуванням захворювань серця і судинної системи, в тому числі вроджених. Має вищу кваліфікаційну категорію. Досконало володіє методами інструментальної діагностики роботи серця: ЕКГ, добовий моніторинг за методом Холтера, стрес-тести і т.д.
УЗД-фахівець
Лікар з проведення ультразвукового дослідження. Дане обстеження включає в себе органи малого тазу і очеревини, щитовидну залозу, сечовидільну систему, шкірний покрив, молочні залози, лімфатичні вузли, УЗД шлунка та кишечника. Спеціаліст займається встановленням істинних причин захворювання і постановкою найбільш точного діагнозу.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог спеціалізується в області захворювань репродуктивної системи жінки. Володіє навичками проведення кольпоскопії, ультразвукового дослідження. Займається діагностикою та терапією хвороб інфекційного, запального, вродженого, гормонального, травматичного, функціонального генезу.