Лікарі андрологи в Харкові (Шевченківський район)

Владимир
Юрий Иванович специалист от Бога. Понравился его подход к решению проблемы. Наблюдались у специалиста вместе с отцом, вдвоем остались довольны. Что я могу сказать, такому доктору точно можно доверять собственное здоровье!
14 січня '20 г.
Денис
У уролога я впервые был. Повезло мне, что попал на прием к Павлюку. Понравилось, что Вадим Николаевич умент корректно вести себя с пациентом, а по лечению вообще вопросов нет. Помог мне без проблем.
01 березеня '17 г.
Валентин
Рекомендую. Хороший специалист.
13 жовтня '16 г.
Станислав
Назначенное лечение работает, врач подробно объяснил, очень доброжелательный, никакой спешки.
11 вересня '16 г.
Уролог, Андролог
Лікар-уролог і андролог вищої категорії кваліфікації спеціалізується на лікуванні хвороб чоловічої статевої системи. Діагностує такі недуги, як простатит, цистит, аденому простати. Призначає відповідну терапію. Практикує медикаментозне і операбельний лікування. Лікує пацієнтів з ЗПСШ. Спостерігає хворих хронічними недугами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог, Андролог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та захворюваннях чоловічої сечостатевої системи. Проводить комплексну терапію чоловічого безпліддя різної етіології, сексуальної дисфункції, ендокринних порушень, онкозахворювань чоловічої статевої сфери. Використовує сучасні медикаментозні методи лікування.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Уролог, андролог, онкоуролог
Лікар-уролог, андролог, онкоуролог займається лікуванням безпліддя, інфекцій, що передаються статевим шляхом, уретриту, гострого простатиту, циститу, пієлонефриту, орхіту, інших захворювань, включаючи онкопатологію нирок, передміхурової залози, сечового міхура та яєчок.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Консультація від 450