Лікарі психотерапевти в Харкові (Шевченківський район)

Юрій
Професійний спеціаліст. Були проблеми у стосунках з дружиною .Завдяки роботі з Наталею все налагодилось. Дуже дякую та рекомендую.
Андрей
Обратился к психологу , так как были сложности в отношениях с девушкой. Мы с ней расстались , но и после расставания моя жизнь потеряла смысл , можно сказать , что " впал в депрессию". После общения с Натальей Анатольевной стало намного легче.Опять появился смысл что то делать , да и просто жить.Спасибо большое.
Иван
Спасибо , вам Наталья Анатольевна. Рекомендую этого специалиста.
Роман
Обращался к психологу впервые. Долго не решался , думал , что сам справлюсь со своими проблемами. Когда поделился своими сомнениями , " идти или не идти " к психологу ,с другом , он посоветовал обратиться к Кулиш Наталье Анатольевне . Сейчас очень рад , что послушал его совета и обратился за помощью к этому специалисту. Даже после первой встречи стало легче , все разложилось в голове " по полочкам". Не могу сказать , что проблемы сразу ушли , но я сейчас понимаю куда и в каком направлении двигаться. Очень рекомендую всем этого специалиста. Буду обращаться к Наталье Анатольевной еще.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Куліш Наталія Анатоліївна спеціалізується в області психотерапії, психології. Проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії, допомагає пацієнтам відновити життєву рівновагу, віру в себе і свої сили. Володіє навичками проведення арт-терапії, гештальт-терапії, психодрами. Веде роботу з дітьми та підлітками, батьками. Допомагає у вирішенні сімейних та особистих конфліктів, складних ситуацій.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Психотерапевт, Психолог
Доктор Котенко Юлія Іванівна спеціалізується в області психології. Консультує в якості психотерапевта, займається лікуванням неврозів, фобій. Надає допомогу при депресіях, проводить групові та індивідуальні консультації.
Харків вул. Пушкінська, 96 (1 під'їзд, 1 поверх, код 96К) м.Пушкінська51м.Архітектора Бекетова198
Психолог, Психотерапевт, Гештальт-терапевт
Спеціаліст проводить індивідуальні психологічні консультації, сімейні психологічні консультації, тренінги особистісного росту, курси навчання психології. Приймає як дорослих, так і дітей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 1600 (только онлайн)
Харків вул. Отакара Яроша, 18 А (оф. 108) м.Ботанічний сад122
Психотерапевт, Нарколог, Сексопатолог
Доктор спеціалізується в області психотерапії, наркології і сексопатології. Надає допомогу пацієнтам з алкогольною і нікотиновою залежностями. Займається корекцією ваги, лікуванням ігроманії, зміною життєвих установок, формуванням навичок здорового способу життя. В ході лікування використовує гіпноз і індивідуальні сеанси психотерапії. Основний метод лікування ---- концентроване цілеспрямоване навіювання. За допомогою такого навіювання лікар за один сеанс знімає у хворого тягу до спиртного або тютюну. Успішно лікує і інші форми залежностей, в тому числі ігроманію. Доктор працює без вихідних, всі дні місяця робочі. Приймає в приватному медичному кабінеті строго конфіденційно, без черг, без персоналу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Консультація 600 онлайн
Психіатр, психотерапевт
Лікар займається діагностикою та комплексним лікуванням психічних захворювань. Приймає пацієнтів з різними фобіями, шизофренією, порушеннями сну, панічними атаками, галюцинаціями та епілепсією. Також лікує суїцидальні наміри, неврози, булімію, анорексію, розлади особистості та аутизм.
Нарколог, Психотерапевт, Психіатр
Викликати лікаря додому
Доктор Андрух Павло Георгійович - нарколог, психотерапевт. Протягом 18 років надає грамотну психологічну підтримку залежним людям. Проводить реабілітацію, допомагає людям позбутися від депресивних станів, ожиріння і панічних атак. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Володіє сучасними методами терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психолог, Психотерапевт
Доктор Жван Вікторія Вікторівна спеціалізується в області психології, надає послуги з лікування фобій, депресій. Консультує, проводить групові та індивідуальні сеанси, займається лікуванням тривожності і нервозності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8