Сторінка 3. Лікарі діагности в Харкові (Шевченківський район)

Олена
Величезне спасибі за увагу, терпіння і професіоналізм цього лікаря-рентгенолога. Я вдячна йому за прийом! Уважно і якісно провів діагностику, заспокоїв, дав хороші поради.Тисячу раз Вам дякую, Дмитро Миколайович! Рекомендую!
20 березеня '20 г.
Очень понравилось обследование у врача Папина Дмитрия Николаевича. Очень вежлив в общении и доходчиво объясняет результаты. Нечасто встретишь такого приятного и человечного врача среди современных медиков. Успехов Вам, Дмитрий Николаевич!
10 лютого '20 г.
Дмитрий
Направление на эндоскопическое исследование получил, когда гастроэнтеролог заподозрил язву желудка. Я очень боялся процедуры, ведь глотать зонд, мягко говоря, неприятно. К моему счастью, я попал к Александру Анатольевичу, и процедура прошла абсолютно спокойно. Были небольшие дискомфортные ощущения, но они кратковременные. Хороший врач.
14 березеня '19 г.
Онкохірург, Ендоскопіст
Доктор Драган Олександр Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів з підозрою на ракові новоутворення. Проводить огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, встановлює наявність раку, джерела кровотечі, діагностує захворювання на ранніх стадіях.Занімается розробкою методів лікування раку і метастаз з використанням методу хірургічного втручання. Займається терапією хворих на рак, лікує пухлини.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на визначенні функціонального стану органів і систем організму. Проводити комплексне дослідження з метою виявлення патологічних відхилень. Діагностує запальні процеси в легенях, кишечнику, сечостатевої системи.
Дитячий гастроентеролог, лікар УЗД
Записатися на прийом1 онлайн запис
Лікар-рентгенолог
Лікар спеціалізується в області рентгенології. Проводить мамографію. Займається розшифровкою результатів досліджень. Допомагає лікуючому фахівцю встановити правильний діагноз та розробити подальшу програму лікування. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по рентгенології.
Харків вул. Дерев’янка, 3-В м.23-го Серпня203
Лікар з УЗД
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. За допомогою ультразвукового обладнання займається виявленням патологій очей, слинних залоз, щитовидної залози, лімфатичних вузлів, органів черевної порожнини та малого тазу. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Харків вул. Дерев’янка, 3-В м.23-го Серпня203
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог, лікар УЗД Ковальова Юлія Віталіївна проводить консультативний прийом, надає послугу ведення вагітності. В роботі використовує такі методи діагностики, як ультразвукове дослідження органів малого тазу (абодмінально / трансвагинально), кольпоскопія. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки.
Консультація від 350 грн