Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Харкові (метро Ботанічний сад)

У моей знакомой нашли рак груди, поэтому я решила для профилактики провериться у врача. Записалась к Ивану Юрьевичу. На приеме специалист осмотрел грудь и сказал, что никаких патологических узлов он не видит. Однако рекомендовал регулярно проверяться на УЗИ и у маммолога, так как сейчас очень часто выявляются онкологию у молодых женщин. Берегите свое здоровье! Спасибо Ивану Юрьевичу за совет!
14 березеня '19 г.
Претензий к врачу точно нет, хороший узист, очень внимательно смотрит. сейчас достаточно популярна по Харькову, многие советуют.
30 листопада '-1 г.
Наталия
Татьяна Викторовна шикарный узист, очень внимательный врач и приятный человек, успокоила меня в очень тревожный момент, на мои многочисленные вопросы отвечала с улыбкой и пониманием...)) всем советую Пудееву Татьяну.
09 липня '18 г.
Алена
Очень внимательный врач и приятная женщина. Предположила пол малыша на 13 неделе!
25 червеня '18 г.
УЗД-фахівець
Функціональний діагност вищої категорії, займається УЗ-дослідженнями акушерського і гінекологічного напрямку. Проводить пренатальну діагностику з метою виявлення патологій плоду на ранніх термінах вагітності. Виконує скринінг молочних залоз на предмет новоутворень, в тому числі злоякісних пухлин. Виявляє недуги гінекологічної сфери, викликані запальними процесами, шляхом проведення УЗД органів малого таза. Діагностує кісту яєчника, ерозію шийки матки і т. Д.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Харків вул. Дерев’янка, 3-В м.23-го Серпня203
УЗД-фахівець
Лікар з проведення ультразвукового дослідження. Дане обстеження включає в себе органи малого тазу і очеревини, щитовидну залозу, сечовидільну систему, шкірний покрив, молочні залози, лімфатичні вузли, УЗД шлунка та кишечника. Спеціаліст займається встановленням істинних причин захворювання і постановкою найбільш точного діагнозу.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143