Лікарі неврологи в Харкові (метро Ботанічний сад)

Алина Сергеевна
Сегодня была на приёме у Ольги Игоревны. Внимательно выслушала, ответила на важные вопросы связанные с назначением. Благодарна за глубокое понимание моей проблемы и профессионализм. Буду обращаться!
30 листопада '-1 г.
Я теперь другой человек. Спокойно реагирую на то, что раньше меня просто бесило. И боли прошли. Спасибо Ольге Игоревне за ее чудесные методики.
09 січня '17 г.
Невролог, фізіотерапевт
Лікар займається лікуванням неврологічних захворювань. Спеціалізується на магнітотерапії та ультразвуковій терапії. Виконує очищення кишечника, проводить корекцію ваги. Лікує невралгію, вегетосудинну дистонію, біль в спині, мігрень, тривожність, часті запаморочення та безсоння.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Невролог
Лікар-невролог першої категорії, займається лікуванням неврологічних розладів, неврозів різної етіології, психотерапією і реабілітацією. Звертатися до фахівця необхідно при головних болях, вегетативних дисфункціях, судинних патологіях, порушеннях свідомості, непритомності, оніміння кінцівок, погіршенні мови, хронічних болях в шиї або спині. Доктор займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли інсульт, інфаркт, травми голови, інфекційні захворювання.
Невролог
Доктор Калашникова І. В. обстежує пацієнтів з підозрою на недуги периферичної нервової системи, діагностує патологічні процеси в клітинах головного мозку і оточуючих його судинах. Призначає терапію при черепно-мозкових травмах, ВСД, інсульті тощо. Займається профілактикою хронічних захворювань, надає кваліфіковану медичну допомогу при гострих патологіях. Володіє технікою кінезіотейпірованія, проводить терапію для пацієнтів з вираженим больовим синдромом.