Лікарі ендокринологи в Харкові (метро Ботанічний сад)

Огромное спасибо Оксане Олеговне за оказанную помощь. Не знаю просто, что бы я без Вас делала! Я Вам очень благодарна!
27 квітня '17 г.
очень довольна! очень! все подробно анализирует, сопоставляет результаты анализов, внимательно расспрашивает, лечение адекватно по деньгам и по сопутствующим заболеваниям, всем советую!
23 січня '17 г.
Алексей
Имеют наследственные заболевания, поэтому мне требуется квалифицированный врач. Именно Светлана Викторовна мне подходит как специалист.
26 жовтня '16 г.
Станислав
Диагностика заболевания заняла немного времени. После постановки диагноза, назначила лекарства и посоветовала, как правильно питаться.
02 липня '16 г.
Ендокринолог
Доктор Хижняк Оксана Олегівна, спеціаліст вищої категорії, кандидат медичних наук, професор. Займається дослідженням, профілактикою і лікуванням ряду хвороб пов'язаних з роботою ендокринної системи, коригує гормональний баланс, проводить заходи для нормалізації обміну речовин. Приймає рішення щодо гормональної регуляції в організмі людини, проводить обстеження роботи ендокринної системи, обстежує організм на наявність патологій щитовидної залози.
Ендокринолог
Доктор Чуприна Світлана Вікторівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних захворювань. Надає послуги консультації. Оглядає пацієнтів і ставить діагноз, для чого використовує ультразвукові технології і лабораторні дослідження. Проводить аналізи на цукровий та нецукровий діабет. Також лікує ожиріння на різних стадіях. Вивчає вплив гормонального фону на репродуктивну систему людини, займається питаннями безпліддя.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Ендокринолог
Доктор проводить діагностику і лікування захворювань ендокринної системи. Лікує цукровий діабет, тиреоїдит, гіпотиреоз і дифузний токсичний зоб. Має сертифікат з установки інсулінових помп. Є членом української діабетичної асоціації.
Акушер-гінеколог, ендокринолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із гінекологічними захворюваннями. Проводить лікування за напрямками: ендокринологія, остеопатія у гінекології, гірудотерапія. Успішно лікує ерозію шийки матки, аномальні маткові кровотечі, міому матки, безпліддя ендокринного характеру та ендометріоз.