Сторінка 2. Стоматологи у Дніпрі

Эмма
Доверилась Ирине Григорьевне не напрасно. Она все сделала в лучшем виде и совершенно без боли. И эстетически зубы выглядят так, что не стыдно улыбнуться и рот раскрыть.
09 січня '17 г.
Олег
Христян Лілія чудовий стоматолог. Досить швидко привела в порядок мої проблемні зуби. Пояснила, як уникнути подібних проблем в подальшому, які процедури виконувати. Дуже вдячний їй!
07 січня '17 г.
Вадим
Лечился у Глеба Константиновича. Очень понравился его подход к пациенту и к процедуре лечения. Все сделал в наилучшем виде. Спасибо.
01 червеня '17 г.
Денис
Глеб Константинович занимался подбором и устанавливал отцу импланты. Сделал все очень качественно, даже не отличить от настоящих зубов. Спасибо, за прекрасно выполненную работу.
08 червеня '17 г.
15.05.2017 года делала у Алексея Анатольевича операцию по исправлению прикуса (мезиальный прикус, перекрестный прикус, если я не ошибаюсь). Я все еще восстанавливаюсь, но результат стало видно сразу - все ровно, все красиво, я бы сказала, ИДЕАЛЬНО! Спасибо большое Аексею Анатольевичу и его команде, настоящий профессионал. Я рада, что обратилась именно к нему!
12 червеня '17 г.
Хочу выразить огромную благодарность Алексею Анатольевичу за помощь, которую он оказал моему ребенку. Очень внимательный и ответственный доктор, провел все необходимые процедуры на высшем уровне, с ребенком сразу нашел общий язык, поэтому приемы проходили спокойно и без истерик. Я очень довольна выбором врача.
12 березеня '17 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар Філіппова Ольга Володимирівна має досвід роботи в стоматології більше 25 років. Проводить прийом дорослих і дітей. Знаходить контакт з кожним пацієнтом. Проводить лікування карієсу і його ускладнень. Займається лікуванням хвороб пародонта, при необхідності видаляє зуби, проводить пластику вуздечок. Відновлює зубної ряд ортопедичними роботами і імплантатами сучасних систем. Постійно покращує свої професійні навички, відвідуючи різні семінари і конференції за новими методиками сучасної стоматології.
Стоматолог-терапевт, хірург, пародонтолог
Стоматолог другої категорії надає послуги в областях хірургії, імплантології та пародонтології. Веде прийом і консультує пацієнтів. Лікує карієс та його ускладнення, проводить видалення зубів, терапію запалень парадонта. Вставляє імплантати і пломби. Спеціалізується на хворобах ясен і складних оперативних втручаннях.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на підлітковій та дорослій терапевтичній стоматології. Працює з каналами за сучасними методиками і технологіями (Ендомотор, гаряча гутаперча, апекс-локатор), відновлення і реставрація зубів будь-якої складності; корекція прикусу.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на усуненні дефектів зубного ряду, проводить професійну чистку з метою видалення нальоту, каменів і карієсу. Лікує пульпіт, гінгівіт, займається видаленням зубних нервів, прочищенням каналів і пломбування. Готує ротову порожнину до протезування.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар Валерія Олександрівна спеціалізується в області стоматології та пародонтології. Надає консультаційно-діагностичні послуги, проводить чистку, відбілювання і художню реставрацію зубів, займається лікуванням хвороб зубів і ясен: карієс, пульпіт, гінгівіт, пародонтит та ін.
Стоматолог-терапевт
Доктор Авдоніна Лариса Іванівна спеціалізується на патологіях слизової оболонки ротової порожнини, інфекційних ураженнях ясен, алерго-імунологічних реакціях. Проводить консультації, профілактичні огляди. Діагностує і призначає терапію, включаючи лікарську, фітотерапію, аллопатичні препарати. Практикує гомеопатію для лікування зубних хвороб.
Стоматолог
Доктор стоматолог, ендодонтист, ортопед, виконанує пломбувальні роботи і реставрацію зубів. Спеціаліст з художньої реставрації зубів, ендодонтичного лікування і протезування за допомогою металокераміки. Коломиєць Ольга Володимирівна надає допомогу дітям і дорослим в відбілюванні зубів, займається терапією кореневих каналів зуба
Дніпро пр-т Богдана Хмельницкого, 116 м.Вокзальна11421
Дніпро пр-т Богдана Хмельницького, 39 м.Вокзальна8820
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на підліткової та дорослої стоматології. Використовує в лікуванні адгезивні технології. Є досвід в протезуванні зубів.
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт першої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з профілями дорослої і дитячої стоматології. Коригує неправильний прикус, вирівнює зуби. Застосовує в роботі лінгвальні брекети і незнімні пластини. Встановлює еластопозіціонери. Звертається до новітніх розробок і ортогнатичним оперативним втручанням. Має членство в Асоціації ортодонтів України.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Доктор хірург-імплантолог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в стоматології. Займається протезуванням і видаленням зубів, в тому числі і Ретінірованние зуби мудрості. Спеціаліст в області зубної імплантації. Федоренко Костянтин Юрійович дійсний член Клубу Імплантологів України.
Дніпро пр-т Богдана Хмельницкого, 116 м.Вокзальна11421
Дніпро пр-т Богдана Хмельницького, 39 м.Вокзальна8820