Сторінка 3. Стоматологи у Дніпрі

Эмма
Доверилась Ирине Григорьевне не напрасно. Она все сделала в лучшем виде и совершенно без боли. И эстетически зубы выглядят так, что не стыдно улыбнуться и рот раскрыть.
09 січня '17 г.
Олег
Христян Лілія чудовий стоматолог. Досить швидко привела в порядок мої проблемні зуби. Пояснила, як уникнути подібних проблем в подальшому, які процедури виконувати. Дуже вдячний їй!
07 січня '17 г.
Вадим
Лечился у Глеба Константиновича. Очень понравился его подход к пациенту и к процедуре лечения. Все сделал в наилучшем виде. Спасибо.
01 червеня '17 г.
Денис
Глеб Константинович занимался подбором и устанавливал отцу импланты. Сделал все очень качественно, даже не отличить от настоящих зубов. Спасибо, за прекрасно выполненную работу.
08 червеня '17 г.
15.05.2017 года делала у Алексея Анатольевича операцию по исправлению прикуса (мезиальный прикус, перекрестный прикус, если я не ошибаюсь). Я все еще восстанавливаюсь, но результат стало видно сразу - все ровно, все красиво, я бы сказала, ИДЕАЛЬНО! Спасибо большое Аексею Анатольевичу и его команде, настоящий профессионал. Я рада, что обратилась именно к нему!
12 червеня '17 г.
Хочу выразить огромную благодарность Алексею Анатольевичу за помощь, которую он оказал моему ребенку. Очень внимательный и ответственный доктор, провел все необходимые процедуры на высшем уровне, с ребенком сразу нашел общий язык, поэтому приемы проходили спокойно и без истерик. Я очень довольна выбором врача.
12 березеня '17 г.
Стоматолог-ортодонт
Доктор Щербата Ганна Іллівна спеціалізується на ортодонтії. Виправляє прикус за допомогою сапфірових і керамічних брекетів, вирівнює зуби незнімними пластинами. Займається терапією простого і ускладненого карієсу, лікує зубний камінь, інфекції і запалення пародонту. Проводить художню реставрацію зубів і інші процедури естетичної стоматології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513
Стоматолог-терапевт, ортопед
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дніпро смт Слобожанське, вул. Володимирська, 1
Стоматолог-хірург, імплантолог, щелепно-лицьовий хірург
Доктор Бондаренко Гліб Костянтинович спеціалізується в області хірургічної стоматології. Надає консультації стоматолога-імплантолога. Виконує остеопластіческіе операції в порожнині рота (синус-ліфтинг, аугментація), дентальну імплантацію. Лікує травматичні ушкодження і запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки. Видаляє доброякісні та злоякісні новоутворення порожнини рота. Також займається гнатіческой хірургією (виправленням скелетних аномалій прикусу).
Стоматолог-терапевт
Марина Феодосіївна Мала займається діагностикою, лікуванням і профілактикою порушень і захворювань в області стоматології. Займається чищенням, відбілюванням і художньої реставрацією зубів, проводить лікування зубів і ясен, надає консультаційні послуги.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на зубній імплантації. Виконує видалення зубів, у тому числі зубів мудрості. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виконує первинний огляд, визначає обсяги та черговість процедур, встановлює план лікування. При необхідності призначає рентгенографію, КТ або МРТ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Дніпро смт Слобожанське, вул. Володимирська, 1
Стоматолог-терапевт
Лікар Тетяна Олександрівна проводить огляд порожнини рота і консультацію в області стоматології. Займається профілактикою і лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту та інших стоматологічних захворювань, здійснює чистку, відбілювання і художню реставрацію зубів.
Стоматолог
Лікар стоматолог, спеціалізується в стоматологічній хірургії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування карієсу, пульпіту, пародонту. Гливенко Максим Олександрович фахівець в області протезування, шинування і видалення зубів, пересадки кісткових блоків, ремінералізації.
Дніпро пр-т Богдана Хмельницкого, 116 м.Вокзальна11421
Дніпро пр-т Богдана Хмельницького, 39 м.Вокзальна8820
Стоматолог-ортопед, імплантолог
Володимир Олександрович Фуніков спеціалізується в галузі стоматології, ортопедії та імплантології. Займається консультуванням і діагностикою, здійснює лікування захворювань порожнини рота. Проводить мостовидне та незнімне протезування, протезування за допомогою вінірів, видалення зубів, кісткову пластику і імплантацію різними системами.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів та ясен. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує карієс, пульпіт, пародонтит, пародонтоз, стоматит та флюс. Виконує пломбування кореневих каналів. Проводить видалення молочних зубів. Консультує з питань правильної гігієни ротової порожнини.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513
Стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург, стоматолог-ортопед, стоматолог-парадонтолог, стоматолог-імплантолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні стоматологічних захворювань у дорослих та дітей. Займається виправленням прикусу. Виконує фторування та відбілювання зубів. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, стоматитом, пародонтитом та пародонтозом. Проводить імплантацію зубів.
Записатися на прийом3 онлайн записи