Ортодонт у Дніпрі

Влад
Консультировался по поводу брекетов, понравился его подход.
28 вересня '16 г.
Алексей
Посоветовал брекеты для выранивания зубного ряда. После долгих обдумываний я решился на установку. Через год зубы не узнать - ровные и красивые.
26 червеня '16 г.
Сергей Степанович
Прекарсный доктор! Занималась лечением моего сложного кариеса. Больше ничего не беспокоит.
26 червеня '16 г.
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт першої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з профілями дорослої і дитячої стоматології. Коригує неправильний прикус, вирівнює зуби. Застосовує в роботі лінгвальні брекети і незнімні пластини. Встановлює еластопозіціонери. Звертається до новітніх розробок і ортогнатичним оперативним втручанням. Має членство в Асоціації ортодонтів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513
Стоматолог-ортодонт
Доктор Щербата Ганна Іллівна спеціалізується на ортодонтії. Виправляє прикус за допомогою сапфірових і керамічних брекетів, вирівнює зуби незнімними пластинами. Займається терапією простого і ускладненого карієсу, лікує зубний камінь, інфекції і запалення пародонту. Проводить художню реставрацію зубів і інші процедури естетичної стоматології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513