Лікарі неврологи у Дніпрі (Шевченківський район)

Самая прекрасная врач нашего поколения .
30 листопада '-1 г.
Хороший специалист, достойный слов благодарности
24 вересня '16 г.
Любовь
Професіонал, чуйна, уважна, дуже вдячні пацієнти
15 серпня '16 г.
Невролог
Дитячий невролог вищої категорії, проводить лікування різних психоневрологічних захворювань: головного болю, енурезу, безсоння, епілепсії та інші. Постійний учасник в міських, міжрегіональних, українських семінарах і науково-практичних конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Невролог
Давайте знайомитись, мене звати Максименко Наталія Сергіївна, лікар- невролог І категорії. Закінчила медичну академію у м.Дніпро в 2010 році, та інтернатуру за спеціальністю "Неврологія". Маю досвід роботи 12 років. Нещодавно розпочала свою професійну діяльність у новій клініці "Бохан". В ній я зможу використовувати передові технології та співпрацювати з іншими висококваліфікованими медичними спеціалістами. Мої знання у галузі неврології дозволяють мені глибоко розуміти причини і особливості складних проблем нервової системи, зокрема вертебрології, і ефективно їх вирішувати.
Дніпро вул. Ніла Армстронга 4а (Казакова 4а) р.Шевченківський
Дитячий невролог
Доктор Петров Дмитро Валерійович - спеціалізується в галузі дитячої неврології, має 22-річний досвід роботи. До компетенції лікаря входить первинна і подальша діагностика захворювань нервової системи (центрального, периферичного відділу) інфекційного, вродженого, запального, травматичного, ішемічного генезу. Доктор надає послуги з лікування перинатального ураження ЦНС, епілепсії, органічної патології головного мозку, затримки психомовного розвитку, енцефаломієліту, заїкання, невритів різного походження і кліщового енцефаліту. Володіє навичками виконання паравертебральних блокад, внутрішньосуглобових ін'єкцій.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206
Невролог
Неврологія – це ключ до вирішення загадок головного і спинного мозку. Я вірю в те, що ретельне дослідження та індивідуальний підхід можуть допомогти навіть у найскладніших випадках і покращити якість життя кожного пацієнта. Саме тому я без вагань пішла проходити інтернатуру на кафедру неврології та нейрохірургії в м.Дніпро (2019-2021). Хоч поки і не маю 20 років досвіду, наукових регалій чи престижних нагород, я вже встигла попрацювати зі специфікою різноманітних випадків стаціонару, поліклініки та навіть невідкладних станів приймального відділення. Також регулярно відвідую семінари та проходжу курси для підвищення професіоналізму, розвитку і розширення своїх знань в усіх закутках неврології. Співпрацюючи зі мною, Ви не тільки позбудетесь болю, але й зрозумієте та приймете власне тіло. Адже гармонія з собою - запорука успіху у нашому з Вами шляху до здоров'я та відновлення.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дніпро вул. Ніла Армстронга 4а (Казакова 4а) р.Шевченківський