Лікарі урологи у Дніпрі (Шевченківський район)

Лобань Юрій Сергійович
Немаюизауважень
27 грудня '23 г.
Погорілий Олександр
Нам дуже пощастило, що ми попали до Станіслава Сергійовича. Він нам запропонував самий оптимальний варіант лікування. Це молодий талановитий лікар.Ми будемо і надалі лікуватись у нього.
30 листопада '-1 г.
Алена
Очень хороший специалист.Всем рекомендую. Профессионал .Спасибо что есть такие специалисты.
30 листопада '-1 г.
Завьяловы
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємося давно. Лікар завжди висловлює об'єктивну думку, дає хороші рекомендації, та на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені роботою цього видатного фахівця. Дякую!
03 березеня '20 г.
УЗД-фахівець
Лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою та лікуванням урологічних захворювань. Микола Миколайович виконує масаж передміхурової залози, лікує простатит, аденому простати, еректильну дисфункцію і передчасне сім'явиверження. До лікаря слід звернутися при симптомах: прискорене хворобливе сечовипускання, болі в промежині, нетримання сечі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог, хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні урологічних патологій. Виконує троакарну цістостомію, пластику вуздечки, орхектомія, стентування сечоводів і інші операції. В роботі використовує традиційні і сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог
Доктор Минко Ірина Василівна надає послуги лікування і профілактики гінекологічних недуг. Проводить консультативні прийоми і огляди. Займається покращенням стану пацієнток при настанні менопаузи. Лікує ерозію шийки матки і цистит. Призначає медикаментозну терапію проти кандидозу.
Консультація от 400
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217
Андролог, уролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Хрящев Костянтин Юрійович займається хворобами чоловічої статевої системи. Сертифікований як уролог і андролог. Надає консультації в якості лікаря обох спеціалізацій. Надає послуги діагностики недуг за допомогою огляду і біопсії. Лікує простатит і уретрит. Також досліджує питання безпліддя у чоловіків. Приймає пацієнтів з дисфункцією яєчників.
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217