Лікарі педіатри у Дніпрі (Шевченківський район)

Наталья Николаевна,Врач с Человек с большой буквы!Очень квалифицированый и толковый врач!Проффесионал своего дела!А еще очень приятная и внимательная женщина.Всегда вникнет в проблему,все подробно обьяснит!Рекомендую данного врача!
01 листопада '19 г.
Гриценко Станислав Сергеевич
Лучший детский врач в Днепре.
11 квітня '18 г.
ирина
Дупленко Наталья Валерьевна,врач от бога.очень ней довольна.много нас спасала.не знаю что без нее делать.
19 грудня '17 г.
Анастасия
Огромное спасибо Наталье Николаевне! Она определила нашу проблему, а это самое главное. Сделали, как назначено, и проблемы с животиком, а одновременно и со сном всей семьи были решены. Жалею, что со своей проблемой сразу не обратилась к специалисту. Рекомендую всем, если у ребенка затянулись колики и долго жидкий стул, сразу идти к гастроэнтерологу и не мучить ни его, ни себя))
23 травня '17 г.
Гастроентеролог, педіатр
Дитячий гастроентеролог, педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, асистент кафедри госпітальної педіатрії 2 і неонатології ДУ Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Спеціаліст з питань харчування для дітей ацетонемічний синдром, дітей при алергічної патології, вигодовування дітей раннього віку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Педіатр
Головний лікар клініки "Здорове покоління", лікар педіатр вищої категорії, проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб у дітей всіх вікових груп (бронхіальної астми, гастриту, жовтяниці, епідидиміту, грипу, бронхіту, пневмонії та ін.). Регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних симпозіумах і конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Педіатр
Лікар педіатр першої категорії, головний лікар клініки на "Здорове покоління" жив. масиві Тополя. Спеціалізується на лікуванні сезонних респіраторних інфекцій, хронічних і гострих патологій системи травлення, серцево-судинної та дихальної системи у дітей, дитяча вакцинопрофілактика.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Педіатр
Педіатр Лізякіна Людмила Анатоліївна має 41-річний стаж, спеціалізується також на лікуванні захворювань за допомогою гомеопатичних засобів. В обов'язки доктора входить спостереження за фізичним, психічним, неврологічним розвитком дітей різного віку, контроль над вакцинацією, а також проведення профілактичних заходів щодо попередження сезонних вірусних хвороб. Вона проводить консультації батькам з харчування та догляду за дитиною. Лізякіна Л.А. надає допомогу при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, респіраторної, сечостатевої, нервової та ендокринної систем.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206
Педіатр
Доктор Гніп Людмила Богданівна спеціалізується на лікуванні неускладнених форм захворювань будь-якої етіології у дітей. Консультує в якості педіатра, веде діток до одного року, спостерігає хронічно хворих малюків. Займається складанням схеми вакцинації, підбирає препарати для щеплень, надає послуги регулярних медичних оглядів. Практикує терапевтичне лікування. Ставить попередні діагнози і направляє до вузькопрофільних спеціалістів.
Записатися на прийом1 онлайн запис