Петров Дмитро Валерійович

Дитячий невролог
Доктор Петров Дмитро Валерійович - спеціалізується в галузі дитячої неврології, має 22-річний досвід роботи. До компетенції лікаря входить первинна і подальша діагностика захворювань нервової системи (центрального, периферичного відділу) інфекційного, вродженого, запального, травматичного, ішемічного генезу. Доктор надає послуги з лікування перинатального ураження ЦНС, епілепсії, органічної патології головного мозку, затримки психомовного розвитку, енцефаломієліту, заїкання, невритів різного походження і кліщового енцефаліту. Володіє навичками виконання паравертебральних блокад, внутрішньосуглобових ін'єкцій.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206

Алла
Дмитрий Валерьевич ведет мою дочь с самого рождения. У нее были некоторые отклонения со стороны нервной системы. Сейчас все гораздо лучше и мы стремительно идем на поправку. Спасибо вам за оказанную помощь! Я очень довольна!
Света
К Дмитрию Валерьевичу ходим на плановые осмотры. Врач очень хороший, не ставит липовые диагнозы с целью дальнейшей выкачки денег. К сожалению, таких честных и квалифицированных неврологов очень мало.