Леонтьєва Людмила Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Виконує УЗД органів малого тазу, в тому числі для вагітних. Проводить лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом, конізацію шийки матки та кольпоскопію. Лікує кісти яєчників, ендометріоз та клімакс.

Бровари вул. Шевченко, 10 В (оф. 6)

Немає відгуків

• 2002 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність – лікувальна справа.
  • 2004 р. — інтернатура та спеціалізація акушерство і гінекологія.
  • 2004 р. — спеціалізація Ультразвукова діагностика.

• 2011 р. — ПАЦ з ультразвукової діагностики.
  • 2012 р. — ПАЦ з акушерства та гінекології НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2012 р. — ТУ «Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика та лікування захворювань при патології шийки матки» НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2012 р. — ТУ «Ультразвукова діагностика в ендокринології» тренінг-центр «TOSHIBA».
  • 2012 р. — ТУ «Сучасна ультразвукова діагностика захворювань молочних залоз та периферичних лімфатичних вузлів» тренінг-центр «TOSHIBA».
  • 2014 р. — ТУ «Актуальні проблеми репродуктивного здоров‘я жінок».
  • 2015 р. — ТУ «Диференційна діагностика вузлових утворень щитоподібної залози» тренінг-центр «TOSHIBA».
  • 2016 р. — ПАЦ з УЗД НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2017 р. — ПАЦ з акушерства та гінекології НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2017 р. — ТУ «Актуальні питання репродуктивного здоров‘я жінок» НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2017 р. — ПАЦ з УЗД.
  • 2018 р. — ПАЦ з акушерства та гінекології.