Жуковська Ірина Андріївна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні захворювань матки, а також запальних недуг жіночої сечостатевої системи. Займається консультативним прийомом пацієнтів, проведенням профілактичних оглядів, виконанням ряду діагностичних процедур, включаючи кольпоскопію і біопсію шийки матки.

Не раз обращалась за профессиональной помощью к Ирине Андреевне Жуковской. В свое время ставила себе внутриматочную спираль, а недавно привела свою дочь на консультацию.Знаю, что это очень ответственный врач, использует все варианты, все свои знания, чтобы помочь пациенту.
Есения
С выбором методов контрацепции мне помогла врач-гинеколог Ирина Андреевна Жуковская. Я полностью доверяю этому специалисту, учитывая огромный стаж работы врача. Многим молодым специалистам есть чему поучиться у этого компетентного доктора.

• 1995 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького;
  • 1997 р. – інтернатура.

• 2011 р. — курси підвищення кваліфікації з спеціальності "Акушерство та гінекологія".