Верник Анна Григорівна

Гастроентеролог
Лікар другої категорії
Доцент
Викликати лікаря додому
Доктор Верник Анна Григорівна спеціаліст другої категорії, доцент. Надає консультування і лікування в області. Надає послуги в лікуванні гастриту, патологій шлунково-кишкового тракту, виразок шлунка, захворювань кишечника. Займається веденням різновікових пацієнтів. Основне завдання Верник Анни Григорівни, як фахівця, діагностика, профілактика та якісно розплановане лікування.

Віра
Я задоволена роботою лікаря. Вона не байдужий до проблем моєї дитини, уважна, чітко опрацювала проблему. після детального обстеження призначила ефективне лікування. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена!
Все пройшло з комфортом, з розумінням. З боку лікаря слід відмітити професіоналізм. Було дуже педантичне обстеження. Лікар не відпустила без повного огляду. Мені та донці дуже сподобався, професіоналізм, чіткість, цілеспрямованість і добродушність.