Траверсе Галина Михайлівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Доктор Траверсе Галина Михайлівна, спеціаліст вищої категорії. Спостерігає за станом здоров'я дитини, займається оцінкою психічного і фізіологічного стану пацієнта. Пропонує консультації молодим батькам, розповідає про розпорядок і режим харчування дитини, профілактики захворювань. Встановлює причини розвитку і симптоми захворювань, проводить лікування ГРВІ та запальних захворювань.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

Галина Михайловна очень мудрая женщина! Несмотря на ее огромный опыт работы, всегда идет в ногу со временем. Изучает современную литературу и не навязывает глупых советов. Очень благодарна ей за все.
Света
Классный педиатр, детки ее обожают. Знает как с ними договариваться. Всегда поможет, проконсультирует. Я часто приходила к ней, говорили по поводу грудного вскармливания и дальнейшего прикорма. Очень мне помогала!

• 1976 р. — Куйбишевський медичний інститут;
  • 1977 р. — інтернатура на базі Полтавської обласної лікарні;
  • 1985 р. — аспірантура в Київській ПІІ ПАГ;
  • 1996 р. — захист докторської дисертації.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування