Тарнопольська Віля Олегівна

Гінеколог
Лікар Тарнавська Віля Олегівна здійснює професійну діяльність в гінекологічній сфері. Спеціаліст займається гіперстимуляцією яєчників. Проводить лікувальні маніпуляції з хворими на перед менструальний синдром, дисфункцію яєчників, клімакс. Консультує щодо стану жіночих статевих органів, молочних залоз, діагностує відхилення, патології, назначає методі лікування. Здійснює планові медичні огляди жінок.

Ірина
Я дуже рада, що колись випадково потрапила на прийом до Тарнопольскої. Завдяки їй я зрозуміла, що таке уважне ставлення і професіоналізм лікаря. Віля для мене зразок вихованого і компетентного лікаря, я впевнена, що всі її пацієнти мене підтримають.
Марія
Віля Олегівна лікар від Бога! Чуйна, з відкритим серцем, професіонал своєї справи. Тішуся, що лікарем у мене була саме вона! Я їжджу на прийоми за 100 км і не жалію ні про що) Всім раджу, найкращий лікар в Хмельницькому❤️
Аліна
Я змінила багато лікарів гінекологів але Віля Олегівна лікар який дійсно знає свою справу дивиться на проблему і допомогає знайти вирішення, не дає опускати руки за це їй низький уклін .
Тетяна
Дуже грамотний лікар. Допомогла мені завагітніти!
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач