Тарнопольська Віля Олегівна

Гінеколог
Лікар Тарнавська Віля Олегівна здійснює професійну діяльність в гінекологічній сфері. Спеціаліст займається гіперстимуляцією яєчників. Проводить лікувальні маніпуляції з хворими на перед менструальний синдром, дисфункцію яєчників, клімакс. Консультує щодо стану жіночих статевих органів, молочних залоз, діагностує відхилення, патології, назначає методі лікування. Здійснює планові медичні огляди жінок.

Марія
01 ноября '21г.
Віля Олегівна лікар від Бога! Чуйна, з відкритим серцем, професіонал своєї справи. Тішуся, що лікарем у мене була саме вона! Я їжджу на прийоми за 100 км і не жалію ні про що) Всім раджу, найкращий лікар в Хмельницькому❤️
Аліна
Я змінила багато лікарів гінекологів але Віля Олегівна лікар який дійсно знає свою справу дивиться на проблему і допомогає знайти вирішення, не дає опускати руки за це їй низький уклін .
Тетяна
Дуже грамотний лікар. Допомогла мені завагітніти!
Ірина
09 января '17г.
Я дуже рада, що колись випадково потрапила на прийом до Тарнопольскої. Завдяки їй я зрозуміла, що таке уважне ставлення і професіоналізм лікаря. Віля для мене зразок вихованого і компетентного лікаря, я впевнена, що всі її пацієнти мене підтримають.

• Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа", пройшла інтернатуру за спеціальністю «Акушерство і гінекологія»