Соловйов Олексій Іванович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
заведующий отделением
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-гінеколог, спеціалізується в області ультразвукової діагностики плоду, має вищу категорію кваліфікації. Займається перинатальної діагностикою, УЗД при багатоплідній вагітності. Автор і співавтор 21 науково-практичної роботи, отримав 2 патенти, зареєстрував 3 раціоналізаторських пропозиції. Кандидат медичних наук.

Профессионал с огромным опытом!
Были на узи - первый скрининг, отличный специалист
Валерия
К Алексею Ивановичу в первый раз попала во время первой беременности. О лучшем докторе можно только мечтат! Абсолютно довольна,рекомендую всем!
Тамара
Наблюдаюсь с беременностью уже второй раз - а ведь раньше и представить не могла, как это буду у гинеколога мужчины))
Дарья
Прекрасный гинеколог, деликатный, знающий, лечение припысывает только по делу.

• 1988 р. — Донецький державний медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 1989 р. — Інтернатура по акушерству та гінекології в Донецькому регіональному центрі охорони материнства та дитинства;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

• Член Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві і гінекології (ISUOG).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар