Шистопал Тетяна Петрівна

Педіатр, сімейний лікар
головний лікар
Заслужений лікар України. Проводить первинну консультацію педіатра. Здійснює діагностику і лікування захворювань органів травлення, дихальної, серцево-судинної та сечовидільної систем у дітей всіх вікових груп. Веде диспансерний нагляд за дітьми з хронічними захворюваннями. Готує малюків до дитячого садку і школи. Виконує патронаж новонароджених (включаючи відвідування на дому), а також планову вакцинацію відповідно до календаря щеплень.

29 квітня '17р.
У нас еще совсем маленький ребенок и сравнивать нашего педиатра Шистопал пока не с кем. Но думаю, она вне конкуренции. Как врач и как советчик в детских болезнях она профи. С рождения проводила патронаж на дому, а теперь посещаем ее в клинике. Внимательная, ответственная. Видно, что любит свою работу и трепетно относится к детям.
Юля Толстая
Два года назад моему 9–ти летнему сыну поставили диагноз дискинезия желчевыводящих путей. Татьяна Петровна, наш педиатр почти с рождения, помогает нам справляться с периодическими приступами этой болезни. Это очень опытный и внимательный детский врач. Лечит не по стандартным схемам, а индивидуально подбирает препараты нового поколения, наименее безопасные для ребенка и эффективные.

• 1979 p. — Дніпропетровська державна медична академія.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування