Щерба Олена Анатоліївна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування безпліддя, порушення менструального циклу, фонових і передракових захворювань шийки матки, гіперпластичних процесів ендометрія, запальних захворювань органів малого таза, захворювань, які передаються статевим шляхом, лейоміоми матки, ендометріозу, пухлин яєчників. В область професійних інтересів входять питання по контрацепції та планування сім'ї.

Элла
Я попала под холодный дождь, промокли ноги, и сразу начались боли внизу живота. Я пошла к врачу, сдала анализы, врач назначил лечение. Очень ей благодарна.
Лилия
Ходила на осмотр к Елене Анатольевне. Очень хороший врач!
Помогла избежать операции. Спасибо большое!
Виолетта
Не зря многие пациентки именно к Щербе хотят на прием – классный гинеколог!
Врач от бога, большое спасибо за вашу работу, только благодаря Елене Анатольевне у меня есть самое дорогое в жизни Дочь
Очень хороший,внимательный, добродушный врач,рожала 2013, очень довольна.

• Київський національний державний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук

• 2019 р. Практичний семінар «Терапія запальних захворювань в гінекології»
  • 2019 р. Практичний семінар «Естетична гінекологія: краса чи функціональність».
  • 2019 р. Практичний семінар «Метод біопунктури в гінекології».
  • 2019 р. ТУ «Протидія ВІЛ/СНІД: сучасний інтегральний підхід».
  • 2018 р. ПАЦ «Акушерства та гінекологія».
  • 2012 р. ТУ «Інтерактивні технології вищої медичної освіти. Проблеми акушерства та гінекології".
  • 2012 р. ТУ «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій».
  • 2012 р. Науково-практичний семінар «Від збереження до використання: стовбурові клітини пуповинної крові в регенеративній медицині».
  • 2007 р. ТУ "Біоетика в медицині".
  • 2001 р. TУ з кольпоскопії.

Участь в Асоціаціях

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.