Сергейко Ірина Андріївна

Педіатр, Неонатолог
Лікар вищої категорії
Лікар Сергейко Ірина Андріївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на догляді за новонародженою дитиною. За необхідності надає реанімаційні послуги для підтримки і відновлення життєвих показників. Здійснює спостереження у пологовому будинку і стаціонарі. Проводить подальше спостереження та лікування пацієнтів аж до настання повноліття.

Андрей
После переезда в Киев, нужно было найти хорошего детского врача. Выбрав Ирину Андреевну, мы не ошиблись. Она всегда готова прийти на помощь, внимательная и отзывчивая. Лечила сына от гриппа, ветрянки и других болезней. Мы не боимся доверить ей здоровье нашего ребёнка.
Алина
У Сергейко Ирины Андреевны мы наблюдаемся ещё с роддома. Сейчас сыну уже четыре года. Ирина Андреевна помогла нам пережить множество болезней, несколько травм, дала много полезных рекомендаций по поднятию иммунитета. Сейчас мой сын болеет реже.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування