Лікарі отоларингологи в Києві (метро Берестейська)

Маша
Светлана Яремчук помогла мне побороть заболевание горла, назначила эффективное лечение. Рекомендую этого специалиста.
29 грудня '19 г.
Катя
Татьяна Анатольевна - отоларинголог высшей категории. Она владеет современными методиками лечение, благодаря этому я быстро выздоровела. Спасибо.
12 грудня '19 г.
Отоларинголог
Провідний спеціаліст в області фоніатрії та аудіології в країні, веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє сучасними прогресивними методами лікування. Головний науковий співробітник, керує групою фониатрии лабораторії професійних порушень голосу і слуху «Інституту отоларингології ім. проф. Коломійченка НАМН України », є членом спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій за спеціальністю« оториноларингологія».
Отоларинголог
Висококваліфікований фахівець в області діагностики і лікування захворювань ЛОР-органів.
1 рік досвіду
Лікар проводить катетеризацію слухових труб, продування по Політцеру, промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання за Проетцом, ушивання ран носа, вуха та ін. отоларингологічні процедури.
Отоларинголог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Виконує промивання носових пазух, продування вух і зупинку носової кровотечі. Проводить розтин паратонзиллярного абсцесу і видалення стороннього тіла з носа і вуха. Лікує хронічний гайморит і тонзиліт, риніт, фронтит, отит і аденоїди.
Записатися на прийом1 онлайн запис