Кіншина Мар'яна Григорівна

Отоларинголог
Консультація від 600 грн
Лікар надає широкий спектр послуг в області отоларингології. Приймає як дорослих, так і дітей. Спеціалізується на слухопротезування. Займається підбором і налаштуванням слухових апаратів. Також спеціалізується на діагностиці слуху з народження, проводить кріолікування і володіє іншими методиками безопераційного лікування аденоидитов і хронічних тонзилітів.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224

Марта
Дуже хороший лікар.
Илона
Рекомендую этого врача. Очень помогла моему ребенку(были проблемы со слухом). Умеет найти подход к каждому человеку и ПОМОЧЬ. Обращалась ко многим специалистам и никто не решил проблему, а ребенок страдал. Только Марьяна Григорьевна сумела вылечить. Спасибо ей большое. С благодарностью, пациентка Илона(точнее ее дочь Леночка).
Інна
Мар'яна Григорівна чудовий спеціаліст) мала проблему - гайморит, завдяки її допомозі почуваю себе дуже добре.
Володимир
Нещодавно звертався до цієї чудової людини, лікаря Бандурки Мар'яни Григорівни із діагнозом лівобічний катаральний риніт, мене дуже давно мучив нежить, а з лікуванням яке вона призначила на 10 денний період тепер не відчуваю ніяких проблем та незручностей уже чотири місяці, дуже сильно їй вдячний, раджу всім у кого є схожі проблеми звертатись до цього чудового лікаря
Якщо вам потрібен найкращий спеціаліст, то зверніть увагу на Мар'яну Григорівну. Неодноразово користувалася її консультаціями, та послугами, завжди лише позитивні емоції та чудовий результат. Лікування підбирає для кожного індивідуально враховує всі особливості.
Оля
Очень хорошый врач! С ней приятно общатстся, доходчево обясняет проблему и успокаевает. Я очень довольна лечением.
Впервые за долгое время поиска хорошего врача отоларинголога, мы попали в руки профессионала. Врач настолько внимательна и настолько быстро и легко расположила к себе ребенка, что я не могла поверить, что такое бывает. Марьяна Григорьевна так же дала очень ценные советы и рекомендации. Очень понравилось. При необходимости будем снова обращаться. Спасибо
Духопела Дарина
Очень хороший врач
Лариса
Рекомендую специалиста, очень внимательная и профессиональная.
Игорь Белсон
Спасибо за помощь!
Аурика
Очень внимательный и отзывчивый ,неравнодушный врач,отличный специалист в своей области.Общение с ней легкое и поистине приятное.После детального обследования ,я получила исчерпыааюшую и главное понятную мне консультацию .Уверена что лечение будет успешно!)
Ярослав
Рекомендую врача! Внезапно стал ухудшаться слух с одной стороны и мои худшие опасения подтвердились. Очень боялся удалять ушную пробку, но к счастью Марьяна Григорьевна провела всю процедуру быстро и безболезненно. На следующей неделе иду к ней на криотерапию, надеюсь побороть постоянный насморк. Всем рекомендую, особенно мамам с детьми - очень добрый и отзывчивый специалист!
Иванна
Больше спасибо за консультацию!!! Внятно объяснили о моей болезни, успокоили , что не мало важно!! На данный момент лечимся, улучшение есть ! Спасибо Вам ! Ценю таких врачей!
Сергей
Прекрасный врач! Был у нее на приеме, она подробно мне объяснила мою проблему и как её лечить! До неё я ни разу не сталкивался с таким внимательным отношением от врачей. В общем, она прекрасный специалист, которого можно рекомендовать друзьям и близким людям.
Карина
Врач мне очень понравилась, назначила ребенку адекватное лечение без "перегрузки" лекарствами. Результат хороший, я довольна)

• 2011-2017 рр. — НМУ ім. О.О. Богомольця, лікувальна справа.
  • 2017-2019 рр. — НМАПО ім. П.Л. Шупика, спеціалізація — отоларингологія.

• 2017, вересень – Приймала участь у VI Українсько-польській конференції ЄВРОЛОР — 2017, м. Львів.
  • 2019, березень- квітень — Інститут отоларингології ім. Коломійченка “Основні методи дослідження функцій слухового аналізатора” на базі Лабораторії клінічної аудіології та вестибулології
  • 19-22 листопада 2019 III Український Отоларингологічний Курс 2019 з міжнародною участю, м. Дніпро (Ринохірургія та Отохірургія)
  • 2020, лютий-березень — ТУ Інтенсивний курс підвищення кваліфікації на кафедрі пластичної та реконструктивної хірургії Інституту післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця
  • 13-16 липня, 2022 Австрія, Грац, Кадавр-курс по ринопластиці та функціональній ендоскопічній синус хірургії (FESS)
  • 11-12 серпня 2022 р. (Online) - спікер, МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЛІКУВАННІ ЛОР-ЗАХВОРЮВАНЬ В ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ”
  • 15-17 серпня 2023 - Стамбул, Туреччина, Biruni university hospital, учасник в навчальній діяльності за напрямком “Отоларингологія”
  • 18-25 серпня 2023 - Тбіліссі, Грузія, Клініка Вахтанга Бочорішвілі, учасник в навчальній діяльності за напрямком “Отоларингологія”

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Лікування гострої та хронічної патології ЛОР органів по сучасних Європейських протоколах, які базуються на засадах доказової медицини)
  • ЛОР огляд (отоскопія, риноскопія, непряма ларингоскопія, фариноскопія)
  • Ендоскопічний огляд
  • Дослідження слуху (тональна порогова аудіометрія, імпедансна аудіометрія, тимпанометрія)
  • Розкриття абсцесів, фурункулів ЛОР-органів
  • Редресація кісток носа
  • Пункція, дренування, промивання верхньощелепного синуса
  • Промивання лакун мигдаликів
  • Промивання носу по Проїтцу («кукушка»)
  • Продування слухових труб по Політцеру
  • Катетеризація слухових труб
  • Аденотомія
  • тонзилектомія
  • септопластика (підслизова резекція перетинки носа)
  • крістотомія
  • екстраназальна мікрогайморотомія
  • Ендоскопічна гайморотомія (видалення поліпів, кіст верхньощелепного синусу)
  • Ендоскопічна етмоїдотомія
  • Увулопалатинопластика (лікування храпу)
  • Тимпанопункція
  • Отопластика (лише лікування клаповухості)

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• Захворювання носа: загострення хронічного риніту, алергічний риніт, поліпи носа, синусит.
  • Захворювання горла: фарингіт, тонзиліт, ларингіт.
  • Захворювання вуха: отити, клаповухість, порушення слуху.
  • Інші стани: затримка розвитку мови;
  • Новоутворення горла, носа або вуха (злоякісні або доброякісні новоутворення).