Рогальський Леонвд Петрович

Анестезіолог
Лікар вищої категорії
Лікар анестезіолог вищої категорії. Надає послуги анестезіолога при проведенні операцій урологічного, травматологічного, хірургічного, гінекологічного профілю, спеціалізується на процедурі плазмаферезу.

Спасибо за Ваш труд!

• 1995 p. — закінчив Тернопільський державний медичний інститут ім. акад. І Я. Горбачевського, спеціальність «Лікувальна справа».

• 1997 р. — сертифікат лікаря — спеціаліста за спеціальністю «Анестезіологія», Київська медична академія післядипломної освіти;
  • 2001 p. — Друга кваліфікаційна категорія за фахом «Анестезіологія», Управління охорони здоров'я Київської ОДА;
  • 2006 p. — Перша кваліфікаційна категорія за фахом «Анестезіологія», Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2011 р. — Вища кваліфікаційна категорія за фахом «Анестезіологія», Головне управління охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації.