Попик Людмила Іванівна

Гінеколог-репродуктолог, УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар-акушер-гінеколог та приймачем огляд пацієнтів, здійснює діагностику, лікуванням різних форм безпліддя у жінок, включаючи гормональне. Виявляє ендокринні патології, збої менструального циклу, кісти яєчників. Застосовує терапію патологій шийки матки сучасними методиками. Має вищу категорію кваліфікації за фахом гінеколог-репродуктолог, першу категорію з ультразвукової діагностики.

04 травня '17р.
Была 1 раз на консультации в Александровской поликлинике ,где она тоже принимает.Так вот.Более равнодушного гинеколога я еще не встречала.Весь наш разговор,если это можно так назвать,ее взгляд был устремлён в телефон.Слово из нее не вытащишь.Задавала ей вопросы сама.Она ничего не рекомендовала,только лениво отвечала глядя в телефон.Никакой записи о приеме в моей карточке она не сделала.Так вот.
У Людмилы Ивановной я стояла на учете во время беременности. Врач понравилась, всегда внимательная и аккуратная. Во время угрозы выкидыша настояла на стационарном лечении, за что ей большое спасибо. Возможно, в ином случае сохранить ребеночка не удалось бы. Советую этого врача всем женщинам, которые только планируют беременность или уже ждут малыша.
Дарья
Надприродного лікування не призначила - все по справі, в цілому, все влаштувало.
Даша
Очень хороший гинеколог. В этом деле же главное что? Доверие, и с этим врачом оно возникло сразу же. Я довольна всем, рекомендую

• 1991 р. — Івано-Франківський національний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Клінічна ординатура за спеціальністю акушерство і гінекологія;
  • Спеціалізація за напрямом "Акушерство і гінекологія";
  • Спеціалізація за напрямом "Ультразвукова діагностика".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України;
  • Член Асоціації перинатології України;
  • Член Асоціації лікарів променевої діагностики України.