Полещук Ольга Юріївна

Педіатр
Доктор Полещук Ольга Юріївна проводить спостереження за здоров'ям дитини, проводить оцінку його психічного і фізіологічного стану. Пропонує пацієнтам консультації щодо розпорядку і режиму харчування дитини, профілактики дитячих захворювань. Досліджує причини виникнення та симптоми захворювань, лікує ГРВІ, запальних захворювань, контактного дерматиту. Проводить медогляд, оформляє необхідну документацію.

Марьяна
Ольга Юрьевна педиатр у моих детей. Она заслужила наше доверие, ведь ее лечение всегда действенное. Я никому так не доверяю, как ей. Хотите чтобы у вашего ребенка был самый лучший доктор, то вам к Полещук!
Карина
Ольга Юрьевна очень талантливый доктор! Мой ребенок родился с врожденными заболеванием и все врачи разводили руками, одна она не побоялась трудностей и взяла нас на поруки. Огромное Вам человеческое спасибо, ребенок живет полноценной жизнью, и у него не украли детство таская по клиникам и стационарам.

• 2006 р. — Дніпропетровська державна медична академія за спеціальністю педіатрія;
  • 2008 р. — інтернатура на базі Дніпропетровської дитячої лікарні №2 за спеціальністю педіатрія.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування