Овчініна Тамара Петрівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Доктор Медведовская Наталія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається спостереженнями за станом дитини, проводить оцінку його психічного і фізіологічного розвитку. Консультує молодих батьків щодо режиму харчування дитини, профілактики захворювань. Досліджує причини виникнення та симптоми захворювань у дітей.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

Оля
Доктор Овчинина Тамара Петровна - наш лечащий врач. Мне ее посоветовала подруга, еще 15 лет тому назад. К ней я хожу по любым вопросам. Специалист действительно разбирается в педиатрии и постоянно усовершенствует свои знания. Она никогда не назначает непонятные схемы лечения. Все четко и по делу!
Вика
Врач Овчинина Тамара Петровна – настоящий специалист в области педиатрии. Сколько раз она помогала моему ребенку. С рождения он постоянно чем-то болеет, в силу ослабленного иммунитета. Тамара Петровна стала для нас родным человеком. Я очень ей благодарна!

• 1986 p. — Київський медичний інститут ім. акад. O.O. Богомольця;
  • 1989 p. — інтернатура по педіатрії;
  • 1995 p. — додаткове навчання в Українському науковому центрі радіаційної медицини АМН України;
  • 2012 p. — присвоєна вища категорія;
  • 2015 p. — сертифікати дистанційного навчання НМАПО ім. П.Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування