Омельченко Людмила Василівна

Педіатр
Зав. педиатрической службой
Лікар вищої категорії
Лікар-педіатр Омельченко Людмила Василівна займається діагностикою та лікуванням хвороб у дітей. Використовує сучасні методи лабораторної діагностики. Також надає анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у дітей.

Анастасия
С Людмилой Васильевной сотрудничаем уже не один год. Часто обращались за диагностикой и назначением лечения. К детям умеет найти подход, причем если даже дети капризные, но врача слушаются всё равно. Когда б мы не обратились, всегда найдет минутку и уделит вниманием. Дети не бояться ходить к ней на приём. Рекомендую.

• Закінчила Запорізький державний медичний університет в 1995 році.
  • інтернатура на базі КМАПО імені П. Л. Шупика, спеціальність "Педіатрія", 1995-1997 рр.
  • 2000 рік — Запорізький ИУВ, спеціалізація "Дитяча анестезіологія".
  • 2001 рік — КМАПО імені П. Л. Шупика, спеціалізація "Неонатологія".
  • 2008-2011рр. – навчання в заочній аспірантурі на кафедрі неонатології НМАПО імені П.Л. Шупика, після закінчення (2012 рiк) – захист дисертації на тему "Прогнозування розвитку і наслідків критичних станів у новонароджених, їх патогенетична терапія", вчена ступінь — кандидат медичних наук, спеціальність "Педіатрія".
  • 2014 рік — присвоєно вищу категорію з неонатології.
  • 2016 рік — присвоєно вищу категорію з дитячої анестезіології.
  • 2018 рік — спеціалізація "Загальна практика — сімейна медицина".