Надорак Ольга Павлівна

Кардіолог
Лікар-кардіолог займається виявленням і лікування ішемічної хвороби серця, порушень ритму, кардіоміопатії різного генезу. Визначає тактику кардіохірургічного лікування, володіє методиками діагностики ЕКГ, моніторингом по Холтеру. Займається дослідницькою роботою, має вчений ступінь, к. М. Н. Автор 12 наукових статей, доповідач на кардіологічних конгресах міжнародного рівня.

Ольга Романченко
25 травня '18р.
Шикарный врач. 7лет заботится о моей маме. Спасибо огромное!!!
Василь Володимирович
22 травня '18р.
Дуже уважна, ввічлива та терпляча. Відчутна висока кваліфікація та професійність.
Провела консультацию, детально все объяснил аеще и советы дала, спасибо большое врачу!
Николай
02 травня '16р.
Спасибо за проведенную ЭКГ и разъяснение ее результатов.
Очень хороший доктор, уже больше 4 лет наблюдаюсь у Ольги Павловны я и моя мама, у мамы гипертония, врач назначил правильное лечение, за что ей очень благодарны.

• 2004 р. – Випускниця лікувального факультету Буковинської державної медичної академії;
  • Інтернатура по терапії на базі лікарні швидкої допомоги м. Чернівці ;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

• Передатестаційний цикл з кардіології на кафедрі кардіології та функціональної діагностики КМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • Курс на тему «Ішемічна хвороба серця»;
  • Курс на тему «Добовий моніторинг AТ та ЕКГ»;
  • Курс на тему "Набуті вади серця".