Максименко Костянтин Олександрович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії надає весь спектр медичних послуг для діагностики і лікування захворювань ЛОР-системи. Веде консультативний прийом, здійснює комплексний огляд, проводить профілактичні, діагностичні та лікувальні процедури, включаючи ларингоскопію, риноскопию, промивання піднебінних мигдалин і носових пазух. Забезпечує надання невідкладної медичної допомоги, видаляє чужорідні тіла з вух і носа. Лікує гострі і хронічні ЛОР-інфекції, запалення і інші недуги отоларингологічного профілю.
Консультація

Я и мой сын лечились у Константина Александровича. Это тот редкий случай, когда человек в себе совмещает высокие профессиональные качества и при этом умеет находить подход к пациентам разного возраста. Нам был подобран эффективный метод лечения. Доктор предоставил детальную консультацию по всем моим вопросам. Этому доктору можно доверять, потому смело могу рекомендовать его
Валентин
Хороший врач, очень мне понравился. Лечил у него инфекцию, впечатлил комплексный подход - многие бы назначали медикаменты, которые симптомы снимут да и домой отправили, но Константин Александрович убедился, что болезнь ушла, а не просто скрылась, так что благодаря ему хронических хворей мне не видать!

• 1996 р. — Харківський державний медичний університет, факультет "Лікувальна справа";
  • 1998 р. — інтернатура за фахом "Отоларингологія" КНАПО;
  • 2003 р. — клінічна ординатура за фахом "Отоларингологія" на базі Інституту Отоларингології.

• 2011 р. — ПАЦ за фахом "Отоларингологія", присвоєна вища кваліфікаційна категорія за фахом "Отоларингологія".