Обозна Юлія Анатоліївна

Отоларинголог
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар отоларинголог, фахівець в наданні оперативної ургентної невідкладної допомоги при кровотечах, травмах, розтинів абсцесів і фурункул, добуванні сторонніх тіл. Грунтуючись на сучасні методи, лікує хронічні і гострі форми захворювань ЛОР-органів. За допомогою хірургічного втручання проводить корекцію і резекцію носової перегородки, усуває доброякісні пухлини, поліпи, мигдалики. Є фахівцем в проведенні вазотомія, конхопексіі, латеропозіції.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Лаврухіна, 6 р.Деснянський
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський

Виталий
03 травня '17р.
У меня всегда была затрудненное дыхание. Я грешил на частые простуды, но однажды попав к Юлии Анатольевне, узнал что нужно делать септопластику. После процедуры я стал свободно дышать, как жаль что я не встретил ее раньше. Спасибо!

• 2007 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • 2009 p. — інтернатура за спеціальністю "Отоларингологія" на базі кафедри отоларингології при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2011 р. — клінічна ординатура за спеціальністю "Отоларингологія" на базі кафедри отоларингології при НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ

• 2011 р. — курс "ЛОР-Сурдологія", Інститут отоларингології ім. проф. А.І. Коломійченка, м. Київ.
  • 2014 p. — Друга кваліфікаційна категорія.
  • 2017-2018 pp. — тематичні курси підвищення кваліфікації актуальні питання ЛОР і онко-ЛОР, ПАЦ по отоларингології.
  • 2019 p. — Перша кваліфікаційна категорія.