Сінчук Людмила Геннадіївна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар отоларинголог, спеціаліст другої категорії. Займається діагностуванням та лікуванням патологій горла, вуха, носа. Проводить ЛОР-процедури, пластику зовнішнього вуха, катетеризацію слухових труб, пункцію придаткових пазух носа і тампонаду носа. Використовуючи сучасну методику лікування, Людмила Геннадіївна видаляє доброякісні новоутворення і сторонні предмети з ЛОР-органів, виконує радіохвильової корекцію судин носа і розкриття фурункулів вуха і носа.

Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16

Миша
08 травня '17р.
Людмила Геннадиевна сделала так, что я снова начал дышать носом. Она провела процедуру промывания и назначила курс лекарств, благодаря чему я выздоровел, и снова ощущаю запахи. Теперь я узнаю мир заново)

• 2007 р. – Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність лікувальна справа;
  • 2009 р. – Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, інтернатура з сімейної медицини;
  • 2010 р. – Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціальність отоларингологія;
  • 2012 р. – Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність провізор.

• 2015 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, проходження тематичних курсів удосконалення, за фахом отоларингологія, передатестаційного циклу, атестація на другу кваліфікаційну категорію, за фахом "отоларингологія";
  • 2017 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за фахом дитяча отоларингологія.