Липова Анна Сергіївна

Педіатр, сімейний лікар
Лікар першої категорії
Викликати додому
Доктор Липова Анна Сергіївна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням різного типу захворювань у дітей і дорослих. Надає послуги сімейного лікаря терапевта. Володіє знаннями з різних галузей медицини. Проводить оцінку психологічного і фізичного розвитку у дітей, здійснює профілактику і лікування захворювань. Лікує простудні та вірусні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та ендокринної систем.

Це дитячий лікар від Бога, дуже уважна, спокійна, терпляча. Ніжне відношення до діток, спокійне відношення до батьків, відповідає на всі питання. Нам дуже подобається приходити на прийом з нашим синочком, знаємо що завжди отримаємо необхідні поради та уважний огляд.
Олена
Прекрасний спеціаліст.Фахівець високого рівня.Рекомендуємо!!Ми дуже задоволені!:*)

• 2008 p. — НМУ ім. O.O. Богомольця;
  • 2010 р. — інтернатура в НМУ ім. O.O. Богомольця.

• Член Української асоціації педіатрів.
  • Член Української асоціації сімейної медицини.
  • Член Української Академії Педіатрії.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування