Лесніца Юрій Володимирович

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Лікар другої категорії
Отоларинголог Лесніца Юрій Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР-захворювань (хвороб вуха, горла, носа). Надає консультації пацієнтів, на яких проводить огляд ЛОР-органів і виявлення відхилень в їх функціонуванні. Проводить промивання носових каналів, видалення сторонніх тіл з вушних проходів і носової порожнини. Має великий досвід в усуненні сірчаних пробок. Лікує риніти, гайморити, фарингіти, отити, тонзиліти. Досліджує слух за допомогою камертона. Відчиняє паратонзилярні абсцеси. Спостерігає пацієнтів і надалі консультує в профілактичних цілях.
Лікар працює в клініках:
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Была в клинике первый раз, все понравилось! Очень хороший врач мне попался Лесница Юрий Владимирович, хочу выразить искреннюю благодарность за внимательное отношение. В его глазах есть то, что успокаивает пациентов, обнадеживая и оправдывая их надежды.
Вікторія
Лікар дуже приємний та ввічливий. Зверталась до нього з дитиною і була приємно вражена професіоналізмом і увагою, з якою він підходить до своїх пацієнтів. Діагноз був встановлений на першому прийомі, призначене лікування допомогло. Дякую за допомогу. При необхідності, буду звертатись тільки до цього лікаря.
Машенька
У Лесніци можливо отримати не тільки практичну медичну допомогу. Юрій Володимирович завжди відкритий для консультацій, і не раз мені давав фахові рекомендації. Дякую!
Тамара Б.
Чувствуется рука мастера. Делал мне промывание носового канала, все прошло без суеты и уверенно.
Подруга посоветовала ЛОРа, пришла к Леснице. Теперь сама его советую.
Евген
Очень довольны клиникой. Прием прошел по высшему разряду. Спасибо большое!

• 2004 р. — НМУ ім. Богомольця;
  • Інтернатура — педіатрія, спеціалізація — дитяча отоларингологія.

• 2016 р. — ПАЦ в дитячій отоларингології;

• 2016 р. — Міжнародна щорічна ЛОР-конференція м. Одеса.