Ярошик Роман Викторович

Отоларинголог
Лікар першої категорії
Отоларинголог Ярошик Роман Вікторович спеціалізується на виявленні та лікуванні ЛОР-захворювань. Консультує з приводу захворювань вуха-горла-носа і профілактичних методів з метою їх запобігання. Діагностує і лікує вушні захворювання (отити, неврити, запалення), хвороби горла (ангіни, тонзиліти, фарингіти), хвороби носа (риніти, синусити, аденоїди). Досліджує слух за допомогою камертона. Лікує і усуває абсцеси в носі і вухах. Займається промиванням носа і продувкою вух. Також усуває сірчані пробки і поліпи з вушних проходів. Практикує діяльність видалення сторонніх тіл з носа і вух. Надає подальшу консультацію пацієнтам.

Евгений
Познакомился с Ярошиком, когда с гайморитом у него лечился. Понравилось все, грамотный ЛОР-врач. Чуть позже к нему сына на консультацию привозил – точный диагноз поставил, дал рекомендации по лечению, посоветовал процедуры. Спасибо, доктор!
Врач с большой быквы, профессионал, где мы только не были и куда только не ездиди, этот человек был наша надежда, он ее оправдал. Безумно благодарны Роману Викторовичу. Дай Бог ему здоровья и его семье.
Марія
Лікар, який лікує сину аденоїди. Має підхід до дітей, завжди уважний і терплячий. Хоч і хірург, але посилати на операцію не поспішає. Зрозуміло пояснює. Є лише 2 мінуси. Перший: через велику кількість пацієнтів запам'ятовує дитину не одразу (але це можна зрозуміти). Друге: часом важко до нього потрапити на прийом. Дуже раджу цього лікаря.
Алена
Очень внимательный,профессионал своего дела.Спасибо большое за помощь нашему Богданг
Вікторія
Лікар допоміг, відповів на всі мої запитання і дав поради, дуже вдячні за професіоналізм та приємне спілкування

• 2009 р. - Буковинський державний медичний університет;
  • 2011 р. - інтернатура з дитячої оториноларингології базі лор-відділення НДСЛ "Охматдит" і Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• 2013 р. - Фоніатрія, м. Київ;
  • 2013 р. - Х Конгрес Російського товариства ринології, Москва;
  • 2011 р. - Невідкладні стани в дитячій отоларингології, м. Київ;
  • 2015 р. - Rare Diseases Crossing Borders Togethe", Bialobrzegi, Poland;
  • 2017 р. - MPS II Masterclass Traditional and Advanced, Vienna, Austria;
  • 2017 р. - ENT Manifestations and Risk Factors MPS from an ENT Surgeons viewpoint, Austria.

• Член Асоціації дитячих оториноларингологів України