Кузьмінська Алла Григорівна

Отоларинголог
Лікар другої категорії
Спеціаліст широкого профілю в області отоларингології проводить консультації із застосуванням сучасних методик лікування. Алли Григорівна займається безпосередньо проведенням пункцій носових пазух, лікуванням тубоотіта, діагностикою та лікуванням захворювань порожнини носа і придаткових пазух, функціональної ендоскопічної рінохірургіей. Лікар має успішний досвід лікування захворювань будь-якої складності.

Сніжанна
В моєму житті сталася складна ситуація, після лікування зубів виник гнійний гайморит. Походивши до лікарів причину не знайшли і вилікувати хворобу не вдалося. Дякуючи отоларингологу Кузьминскій Аллі Григоріївні, вона розгледіла на знімку залишки пломбувального матеріалу, в гаймороовій пазусі, поромила і призначила просте і ефективне лікування. Тепер я дихаю вільно.
З віком почав знижуватися слух, думала що зовсім буду глухою, звернулася до вухогорлоноса Кузьминскій Аллі Григоріївні, дуже вдячна лікарю, яка вимила вушну пробку, знайшла інші проблеми моєї тугоухості і призначила коректне лікування. Дай Вам Бог здоров'я і ще раз дякую!

Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург