Коваленко Олена Геннадіївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар першої категорії
Олена Геннадіївна консультує з питань планування вагітності та займається її веденням до пологів, проводить планові УЗД плоду. Лікар працює з пацієнтками у менопаузальний період, займається лікуванням клімактеричного синдрому. Також лікар акушер-гінеколог проводить ендоскопічні операції при маткових патологіях.

Юля
Сама хожу к Коваленко Елене Геннадиевне и привела к ней тетю с другого города. Пришлось тете делать операцию, так как у нее в матке что-то было, что давало кровотечения по 10 дней! Сейчас все у нее хорошо, но каждые пол года тетя ездит в Киев только к Елене Геннадиевне! Рекомендую и вам ее.
Таня
Я с сестрой и мамой ходим на осмотры к Елене Геннадиевне Коваленко. А еще и подружкам ее рекомендуем. Она – умничка)
Настя
Знаю Елену Геннадиевну Коваленко давно и хожу только к ней. У нее на осмотре спокойно и не страшно.
Елена Коваленко помогла мне с мужем обрести ребенка! Спасибо ей большущее!
Вика
Я уже много лет доверяю свое здоровье только Коваленко Елене! Рекомендую ее!
Оставлю отзыв о Коваленко Елене Геннадиевне – она – мо доктор гинеколог. Благодаря ей моя интимная жизнь стала намного приятнее. Пишу отзыв, чтобы женщины, у которых тоже такие проблемы не стеснялись обращаться с ними к доктору.
Хожу на консультации и профосмотры к Коваленко Елене Геннадиевне – внимательная и приятная доктор, к ней совсем не страшно ходить. Также ходила к хирургу по вопросу варикоза на ногах – спасибо, успокоил меня. Вообще в клинике мне нравится.

• 2007 р. — Донецький державний медичний університет ім. М.Горького, спеціальність "Акушер-гінеколог".

• 2010 р. — Донецький національний медичний університет ім. М.Горького,"Акушерство і гінекологія";
  • 2013 р. — Донецький національний медичний університет ім. М.Горького;"Онкогінекологія";
  • 2014 р. — Донецький національний медичний університет ім. М.Горького;"Ендоскопічна хірургія";
  • 2014 р. — Українська військово-медична академія, " Ультразвукова діагностика".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікар надає послуги

• діагностика і лікування гінекологічних захворювань;
  • ведення усіх триместрів вагітності, лікування захворювань під час вагітності;
  • консультування і підбір контрацепції (допологовою, післяпологовою);
  • кольпоскопія;
  • ВУЗД органів малого тазу, молочної залози;
  • проведення малих гінекологічних операцій (видалення поліпів, кондилом, біопсія, вискоблювання порожнини матки, цервикального каналу, пункція черевної порожнини через заднє зведення, МВА, постановка і видалення ВМК, вакуум-регуляція, розкриття абсцесів і видалення кіст бартолінієвої залози, володіння методикою марсупилизации і лазерного видалення кіст бартолиновой залози);
  • лікування шийки матки: радіохвильова хірургія, лазерна вапоризаціия;
  • діагностична гістероскопія;
  • гистерорезектоскопия;
  • лікування вікових змін піхви;
  • пластика малих і великих статевих губ.