Костанопуло Олена Юліанівна

Гастроентеролог, Дієтолог, Сімейний лікар
Лікар-гастроентерорлог, сімейний лікар зі стажем більше 10-ти років використовує міжнародні стандарти і протоколи лікування. Діагностує і проводить лікування хронічних та гострих гастроентерологічних патологій, захворювань стравоходу, шлунка, 12-палої кишки, печінки і жовчного міхура, підшлункової залози. Складає індивідуальні схеми дієтотерапії, консультує англійською мовою.

Лікар працює в клініках:
Київ бул. Тараса Шевченка, 27 м.Університет66

Дуже приємна жінка, все пояснила кілька разів. Спокійно мене вислухала, відповіла на всі питання і готова була мене ще слухати. Тому я дуже задоволена. Розповіла про кожний призначений препарат, та його дію. Буду ще звертатися. Дякую!
21.04.2017
Дуже сподобався прийом. Лікар професіонал своєї справи, та намагається усіма силами вирішити проблему. Маю велику надію, що вона зможе мені допомогти. Перший прийом, справив дуже позитивне враження! Прийду ще! Рекомендуватиму!

• 2002-2008 рр. — Національний медичний університет іменіО.О. Богомольця.
  • 2008-2010 рр. — НМАПО імені П. Л. Шупика.

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• гастрит;