Корнієвська Юлія Вадимівна

Отоларинголог
Лікар Корнієвська Юлія Вадимівна спеціалізується в області оториноларингології. Консультує пацієнтів в поліклінічних умовах. Займається лікуванням таких захворювань, як синусити, риніти, фарингіти, гайморити, тонзиліти. Проводить при необхідності промивання носа по Проетцу, промивання піднебінних мигдалин. В області хірургічної оториноларингології проводить хірургічне видалення піднебінних мигдалин.
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Диана
Юлия Вадимовна помогла мне справиться с гнойной ангиной. Хороший специалист, быстро среагировала на проблему, назначила эффективное лечение. Поэтому смело рекомендую, обращайтесь.
Кира
Сначала я насморк пыталась лечиться сама, но когда мое состояние ухудшилось, я обратилась к Корниевской Юлии. Она диагностировала гайморит, назначила лечение. Болезнь преодолена, благодарна от чистого сердца.

• 2010-2016 рр. — Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»;
  • 2016-2018 рр. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2016-2018 рр. — НДСБ ОХМАТДЕТ — лікар-інтерн у відділенні отоларингології;
  • 2016-2018 рр. — Медичний центр Доктор ЛОР — робота асистентом на прийомі з к.м.н. Молоческом Ю. А.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург