Кизим Світлана Володимирівна

Кардіолог
Кардіолог Кизим Світлана Володимирівна спеціалізується на обстеженні та лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Проводить консультації, на яких оглядає пацієнтів, направляючи на подальше обстеження. Спеціалізується на лікуванні вроджених і набутих серцевих захворювань. Лікує ішемічну хворобу серця, тахікардію, аритмію, вроджені вади серця. Проводить електрокардіографію. При необхідності направляє на УЗ серця. У разі важких серцево-судинних захворювань направляє до хірурга-кардіолога з метою усунення проблеми оперативним методом.

Консультировался по поводу врожденных пороков. Хороший специалист. Думаю, ей можно доверять.
Тоня
На приеме осмотрела, сразу же поставила предварительный диагноз, а еще дала рекомендации по состоянию здоровья. Когда понимаешь, что такая забота вроде бы и должна быть, но о ней нередко забывают
Внимательный врач. Все понравилось.
Быстро обследовала, назначила лечение, чувствую себя значительно лучше!

• 1992 р. — Національний медичний університет їм О.О. Богомольця.

• Постійно проходить курси підвищення кваліфікації (останній раз в 2014 році).

• Учасник Асоціації кардіологів України.