Єрмакова Анжела Іванівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Маммолог, Дитячий гінеколог, Спеціаліст УЗД
Лікар вищої категорії
Лікар-гінеколог, гінколог-ендокринолог, мамолог, спеціаліст вищої категорії. Проводить відеокольпоскопію, кольпоскопію, біопсію епітелію шийки матки, кріодеструкцію, аргоноплазменную коагуляцію, радіохвильової терапію, хімічну деструкцію. Виконує гінекологічні процедури: постановка і видалення ВМС - внутрішньоматкові спіралі.

Я очень рада, что в один не очень прекрасный день попала к доктору Ермаковой. Пришла с не очень хорошими анализами плюс серьезная дисплазия шейки матки, две огромных функциональных кисты яичника, одна киста паровариальная и онкомаркеры не в порядке. Вылечили все, при том только медикаментозно (кроме паровариальной кисты, которую потом удалил другой врач). Это доктор, которому можно доверять.
Alina
Отличный доктор. Рекомендую
Марія
Проводила мені радіохвильову терапію, підтримувала на протязі всіх етапів лікування. Вдячна за якісну допомогу та рекомендую цю лікарку
Nadin
19 квітня '20р.
Анжела Ивановна, внимательный доктор , замечательный и приятный в общении человек. Помогла избавиться от неприятного заболевания , которое появилось в следствии неправильно поставленного диагноза и лечения другого врача. Благодарю! Рекомендую.

• 2003 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ.

• 2004 р. — ТУ «Кольпоскопія та запальні захворювання в акушерстві та гінекології»;
  • 2004 р. — ТУ Ехоскопія в акушерстві та гінекології»;
  • 2007 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія»;
  • 2011 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія»;
  • 2013 р. — ТУ «Ендокринологія в гінекології» ;
  • 2015 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія»;
  • 2016 р. — ТУ «Основи гістеро-лапароскопії в гінекології».

• Член Асоціації гінекологів-ендокринологів України.