Єременко Світлана Миколаївна

Кардіолог, ревматолог
Лікар вищої категорії
Лікар кардіоревматологи вищої категорії, має багаторічний досвід практики в області кардіології та ревматології дитячого віку. Світлана Миколаївна професійно займається лікуванням вродженої вади серця, вегетативної дисфункції, пролапс мітрального клапана, міокардіодистрофія, ревматизм, ювенильно-ревматоїдний артрит, артрити. Володіє гомеопатією і фітотерапією.

анна
23 травня '17р.
Светлана Николаевна большое вам спасибо очень вам благодарна
Светлана Николаевна помогает мужу избегать прогрессирования артрита. Спасибо огромное
Софья Ивановна
У дочери в 17 лет появилось покраснение лица, боль в суставах, мышцах. Обратились к терапевту, откуда направили на консультацию ревматолога. Благодаря своевременной диагностике и лечению удается контролировать активность патологического процесса. Благодарна за все!
Карина
Рада, что нашла такого хорошего кардиолога! Всем рекомендую!!
Ляна В.
Ходила на прием вместе с мамой. С радостью отдала ее в целебные руки такого специалиста!

• 2008 р. — ТУ "Дитяча кардіологічна ревматологія";
  • 2010 р. — ПАЦ "Дитяча кардіологія та ревматологія у дітей та підлітків. Функціональна діагностика;
  • 2014 р. — ТУ актуальні питання діагностики патології серцево-судинної системи у дітей;
  • 2014 р. — Основи ЕХО кардіографії у дітей на базі науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії;
  • 2015 р. — ПАЦ з дитячої кардіоревматології у дітей.