Якуб Маріанна Дмитрівна

Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар гастроентеролог. Надає послуги з діагностики та лікування захворювань органів травлення: стравоходу, шлунка, кишечника, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Закінчила Буковинську державну медичну академію.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

Очень довольна лечением у Марианны Дмитриевны. Ничего лишнего не назначала (имею в виду анализы и дополнительные обследования), если препараты дорогие, то рекомендовала альтернативные. Внимательно и профессионально подошла к моей проблеме. После того, как меня "залечили" в обычной поликлинике, рада, что попала именно к Марианне Дмитриевне. Если нужен хороший гастроэнтеролог, то рекомендую обратиться именно к этому доктору.
Алла Андреевна
Хотела поблагодарить Марианну за ее целеустремленность и проявленную настойчивость при лечении супруга. Если бы не доктор Якуб, я никак не могла заставить мужа пройти лечебный курс, хотя заболевание у него было нешуточное. От нас обоих, большое спасибо!

• 2003 р. — Буковинська державна медична академія, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2005 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, інтернатура за спеціальністю лікар загальної практики та сімейної медицини;
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація по гастроентерології;
  • НМАПО ім. П.Л. Шупика, спеціалізація по ультразвуковій діагностиці.

• Член Української асоціації гастроентерологів, гепатологів.