Іщенко Олександр Володимирович

Мамолог, хірург, УЗД-діагност
Лікар вищої категорії
Лікар Іщенко Олександр Володимирович - з 33-річним стажем роботи, має вищу категорію, спеціалізується в галузі хірургії та мамології. Володіє навичками проведення ультразвукової діагностики, що дозволяє максимально точно поставити діагноз. До Іщенко А.В. можна звернутися для огляду молочних залоз і лікування таких захворювань, як мастопатія, фіброаденома. Також доктор надає хірургічну допомогу в лікуванні жовчнокам'яної хвороби, грижі передньої черевної стінки, ліпом.

Врач оперировал мне желчный. Удалил аккуратно, прошел год после операции. Прошла обследования - печень работает нормально, желчь не уничтожает 12-перстную кишку. Результат хороший.
Антонина
У Александра Владимировича лечила мастопатию. Одно могу сказать — это врач от бога. Такого подхода к решению моей проблемы я не получала ни в одной поликлинике. Надеюсь, что назначенное лечение поможет мне избавится от заболевания и я смогу забыть об уплотнениях в груди.
03 травня '21р.
Очень хороший врач, рекомендую.

• 1993 р. – спеціалізація з ендоскопічної хірургії в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова;
  • 1994 р. — тренінг з ендоскопічної хірургії в Кобленці, Німеччина;
  • 2004 р. — Навчання з хірургії органів черевної порожнини в Університетській клініці м. Хайдельберг, Німеччина;
  • 2010 р. — тренінг з хірургії кили м.Казань, Росія;
  • 2010 р. — тренінг з хірургії в Університетській клініці Цинциннаті, США;
  • 2012 р. — участь в Міжнародній конференції з антибактеріальної терапії в Стамбулі, Туреччина.

• Член Асоціації ендокринних хірургів України (керівник кримського відділення).